Stříbrný zdobený prsten jantar trikolor kulatý

Stříbrný zdobený prsten jantar trikolor kulatý

Stříbrný zdobený prsten jantar trikolor kulatý


Materiál: stříbro 925/1000

Velikost: 58 (vnitřní průměr 18,5 mm)

Velikost hlavy prstenu:  cca 11 x 9 mm

Centrální kámen: přírodní baltský jantar 3x

Barva kamene: průhledná medová, zelená, žlutá

Velikost centrálního kamene: cca 3 mm průměr (kulatý)

Váha prstenu: cca 3,40 g

Poznámka: při puncování došlo k mírnému prohnutí obroučky, které nemá vliv na velikostAutentické foto, kupujete přesně tento prsten.


Jantar

Léčitelé a duchovní věří, že jantar má silnou léčivou a očistnou moc, která z těla vyhání nerovnováhu a posiluje uzdravení. Pohlcuje negativní energie a proměňuje je v pozitivní síly, které podněcují tělo, aby se samo uzdravovalo. Coby mocný ochránce zajišťuje ustavičný kontakt pozemského těla s vyšší duchovní realitou.

Do života přináší stabilitu a pohání nás k naplnění našich přání. Napomáhá v obraně před sklonem k depresím. Podporuje rozum, uvolňuje deprese a zlepšuje pozitivní duševní stav a tvůrčí sebevyjádření. Přináší trpělivost a vyrovnanost, pomáhá při rozhodování. Současně podporuje paměť.  V citové rovině pomáhá jantar nastolovat klid a mír a rozvíjí důvěru.

Na tělesné úrovni nabíjí tělo životní silou a současně z něj dokáže vyhánět nemoci. Tím, že pohltí bolest a negativní energii, umožňuje tělu, aby našlo ztracenou rovnováhu a uzdravilo se samo. Jantar také účinně potlačuje stres.

  • Barva: Vícebarevná
  • Kód výrobku: L-AS4J-39
  • Dostupnost: Na skladě
  • 899Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, zdobený, prsten, jantar, trikolor, kulatý, Prsteny, Vícebarevná