Postříbřený náramek Venušiny vlasy (sagenit) | SPERKYAJA.CZ

Postříbřený náramek Venušiny vlasy (sagenit)  Náramky

Postříbřený náramek Venušiny vlasy (sagenit)


***AUTORSKÝ ŠPERK***


Typ náramku: řetízkový
Délka náramku:  nastavitelná až na cca 21 cm
Materiál: postříbřený kov
Barva materiálu: stříbrná lesklá

Centrální kámen: přírodní sagenit (venušiny vlasy), rozměr největšího cca 15 x 13 mm
Barva centrálního kamene až průhledná se zlatavými jehličkami rutilu
Šířka náramku v nejširším místě: cca 1,6 cm
Váha: cca 21 g


Fotografie jsou autentické, kupujete přesně tento šperk. Úvodní foto je mírně přesvětlené, foto šperku na ruce lépe odpovídá skutečnosti. kameny jsou světléFotografie jsou autentické, kupujete přesně tento šperk. Úvodní foto je mírně přesvětlené, foto šperku na ruce lépe odpovídá skutečnosti. kameny jsou světlé


 
Sagenit- též Venušiny či Andělské vlasy: 
dokáže účinně integrovat energii na všech úrovních. Zvyšuje energetické impulzy křemene a působí jako velice výkonný vibrační léčitel.
Na duchovní úrovni navozuje dokonalou rovnováhu kosmického záření, čímž zajišťuje osvětlení duše a umožňuje její duchovní růst. Čistí auru a dodává jí energii. Tento kámen pomáhá při astrálních cestách, věštění a dálkovém pozorování. Umožňuje kontakty s vyšším duchovním průvodcem. Vytlačuje negativní energii a boří bariéry bránící duchovnímu pokroku, když dovoluje minulosti odejít z vašeho života.
Sagenit lze použít při odstraňování nerovnováhy pocházející z minulých životů. Současně umožňuje získat vhled do událostí, k nimž v minulých životech došlo a které ovlivňují přítomnost. Pomáhá dostat se ke kořeni života obsahujícího příčinu problémů a pochopit důsledky předchozích činů. Spojuje svého majitele s moudrostí ducha vyplývající z dosavadních prožitků s plánem současného života.
V duševním životě usnadňuje sagenit dosažení kořene všech problémů a podporuje transformaci i změnu směru. Hojí temné naladění duše a funguje jako antidepresivum. Přináší úlevu od strachu, fobií a obav. Odhaluje omezení a dokáže čelit sebenenávisti. Učí odpuštění na všech úrovních.
Sagenit otevírá auru, aby umožnila úspěšnou léčbu. Na tělesné úrovni pohlcuje z nervů, svalů, krve a trávicího traktu jedovaté látky s obsahem rtuti.
Léčitelé věří, že sagenit je obdařen vitalitou, která dokáže pomoci při chronických onemocněních, impotenci a neplodnosti. Výborně působí při vyčerpání a nedostatku energie. Tento krystal léčí dýchací ústrojí a bronchitidu. Podněcuje udržení rovnoměrné činnosti štítné žlázy a odstraňuje parazity. Stimuluje růst a regeneraci buněk a napravuje přetržené tkáně. Uvádí se rovněž, že působí blahodárně na nápravu vadného držení těla.

  • Barva: Žlutá
  • Kód výrobku: 19009
  • Dostupnost: Na skladě
  • 710Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Postříbřený, náramek, Venušiny, vlasy, (sagenit), Náramky, Žlutá