Přívěšek tyrkenit kulatý na řetízku | SPERKYAJA.CZ

Vážení zákazníci,
od  14.6. do 24.6.2024 máme z provozních důvodů zavřeno a nebudeme odesílat zásilky ani reagovat na maily. Šperky lze objednávat, ale zboží bude expedováno až od 25.6.2024. Děkujeme za pochopení.
Příjemné nakupování
Tým Šperky a já

Přívěšek tyrkenit kulatý  na řetízku Náhrdelníky, řetízky

Mohutný přívěšek tyrkenit kulatý na řetízkuMateriál: bižuterní kov

Barva materiálu: stříbrná s mírnou patinou

Specifikum: elegantní šperk s nádechem starožitnosti

Délka náhrdelníku: cca 45 - 55 cm

Rozměry přívěšku: cca 6,5 cm průměr

Kámen: přírodní tyrkenit tyrkysové barvy, rozměr cca 25 mm

Barva kamene: žíhaná tyrkysově zelenomodrá

Váha: cca 37 g


 


Autentické foto, kupujete přesně tento šperk.


Howlit/tyrkenit:

se projevuje jako mimořádně uklidňující kámen. Uložíte-li ho pod polštář, působí jako vynikající prostředek proti nespavosti, zejména pokud je způsobena příliš aktivní myslí. Lze jej rovněž použít jako elixír a přibližně hodinu před ulehnutím z něho upíjet.

Howlit napomáhá spojení s duchovními dimenzemi.. Pomáhá také při práci s minulými životy. Pokud soustředíte mysl na howlit, můžete cestovat do jiné dimenze.

Učí  trpělivosti a potlačuje vztek a nekontrolovatelnou zlost. Kousek howlitu v kapse dokáže pohltit váš vlastní vztek společně s jakoukoli zlostí vrženou proti vám kýmkoli jiným. Pomáhá rovněž překonávat přehnanou kritičnost a sobectví. Posiluje kladné povahové rysy.

Howlit uklidňuje mysl a výborně působí při usínání nebo meditaci. Umožňuje klidnou a racionální komunikaci. Jedná se o kámen posilující paměť a současně vzbuzující touhu po poznání. Howlit dokáže uklidnit rozvířené city; zejména ty, jež mají kořeny v minulých životech. Odhaluje vlákna, která spojují staré emoce s vaším dnešním životem a fungují jako jejich spouštěče.

Léčitelé věří, že přináší úlevu při nespavosti. Udržuje rovnováhu vápníku v těle. Přispívá k dobrému stavu zubů, kostí a měkkých tkání. Můžeme z něj vyrobit užitečnou drahokamovou esenci.

Pokud si howlit vložíte do kapsy, bude neutralizovat působení negativních sil. Barvený do tyrkysova se nazývá tyrkenit

Naleziště: USA, Zimbabwe


  • Barva: Zelená
  • Kód výrobku: 129044A
  • Dostupnost: Na skladě
  • 469Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Přívěšek, tyrkenit, kulatý, řetízku, Náhrdelníky, řetízky, Zelená