Stříbrné náušnice citrín | SPERKYAJA.CZ

Vážení zákazníci,
od  14.6. do 24.6.2024 máme z provozních důvodů zavřeno a nebudeme odesílat zásilky ani reagovat na maily. Šperky lze objednávat, ale zboží bude expedováno až od 25.6.2024. Děkujeme za pochopení.
Příjemné nakupování
Tým Šperky a já

Stříbrné náušnice citrín Náušnice

Stříbrné náušnice citrín


***AUTORSKÝ ŠPERK***


Materiál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum: náušnice byly ručně vyrobeny, krása šperku spočívá v jeho neopakovatelnosti s důrazem na kámen

Centrální kámen: přírodní citrín natural (neleštěný - povrch je neopracovaný), velikost cca 11 x 10 mm (nepravidelný)

Tvar náušnice: nepravidelný

Délka náušnice: cca 11 mm

Šířka naušnice: cca 10 mm

Výška náušnice:  cca 5 mm

Váha náušnic: cca 1,50 g

Zapínání: na puzetku


Autentické foto, kupujete přesně tento šperkCitrín:


je žlutá až zlatožlutá odrůda křemene. Zbarvení také odpovídá názvu, který je odvozen od slova "citrón". LEMON CITRÍN je speciálně zbarvený citrónově světle žlutý.

Léčitelé věří, že citrínem obnovíte ztracené síly a energii, blahodárně působí na chronický únavový syndrom, povzbuzuje trávení, slezinu a slinivku břišní, zažehnává infekce v ledvinách a močovém měchýři, pomáhá při očních problémech, podporuje krevní oběh, udržuje v rovnováze činnost štítné žlázy. Posiluje nervy, pomáhá zbavit se všeho škodlivého, příznivě působí při zácpě a zabírá na celulitidu. Působí na problémy při menstruaci a symptomy menopauzy, kdy uvádí do rovnováhy jednotlivé hormony a zahání únavu.

Esotericky je blahodárně působícím křemenem, je to šťastný a štědrý kámen. Je jedním z kamenů hojnosti, učí nás přilákat k sobě bohatství, prosperitu a úspěch, poskytuje štěstí každému, kdo ho vlastní. Předchází nočním můrám a zajišťuje příjemný spánek.

Je vhodný pro znamení Býk, Blíženec, Lev, Panna, ale samozřejmě pokud je Vám blízký svým vzhledem nebo vlastnostmi, hodí se i pro Vás.


  • Barva: Žlutá
  • Kód výrobku: 21008
  • Dostupnost: Na skladě
  • 728Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrné, náušnice, citrín, Náušnice, Žlutá