Stříbrné náušnice citrín kulaté II.jakost | SPERKYAJA.CZ

-46% Stříbrné náušnice citrín kulaté II.jakost

Stříbrné náušnice citrín kulaté


II.jakost


Materiál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum: náušnice byly ručně vyrobeny, elegantní šperk, který dává výrazně vyniknout kráse kamene

Centrální kámen: přírodní broušený citrín ,průměr cca 8 mm (kulatý)

Barva: průhledná jiskřivá světle žlutá

Tvar náušnice: kulatý

Délka náušnice: cca 19 mm

Šířka náušnice: cca 9 mm

Váha náušnic: cca 2,50 g

Zapínání: bezpečnostní, viz foto

Popis vady: Každá náušnice je jiná co do velikosti, barvy kamene a uchycení v jedné náušnici je výraznější než ve druhé, viz foto v detailu na konci. Při nošení zanedbatelná vada. Sleva je již zohledněna v ceně.Ilustrační foto, každý šperk je originál díky ruční práci a přírodnímu kameni, autentické je foto s vadou


 


Citrín:

je žlutá až zlatožlutá odrůda křemene. Zbarvení také odpovídá názvu, který je odvozen od slova "citrón". LEMON CITRÍN je speciálně zbarvený citrónově světle žlutý.

Léčitelé věří, že citrínem obnovíte ztracené síly a energii, blahodárně působí na chronický únavový syndrom, povzbuzuje trávení, slezinu a slinivku břišní, zažehnává infekce v ledvinách a močovém měchýři, pomáhá při očních problémech, podporuje krevní oběh, udržuje v rovnováze činnost štítné žlázy. Posiluje nervy, pomáhá zbavit se všeho škodlivého, příznivě působí při zácpě a zabírá na celulitidu. Působí na problémy při menstruaci a symptomy menopauzy, kdy uvádí do rovnováhy jednotlivé hormony a zahání únavu.

Esotericky je blahodárně působícím křemenem, je to šťastný a štědrý kámen. Je jedním z kamenů hojnosti, učí nás přilákat k sobě bohatství, prosperitu a úspěch, poskytuje štěstí každému, kdo ho vlastní. Předchází nočním můrám a zajišťuje příjemný spánek.

Je vhodný pro znamení Býk, Blíženec, Lev, Panna, ale samozřejmě pokud je Vám blízký svým vzhledem nebo vlastnostmi, hodí se i pro Vás.

  • Barva: Žlutá
  • Kód výrobku: SS262V
  • Dostupnost: Na skladě
  • 690Kč
  • 373Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrné, náušnice, citrín, kulaté, II.jakost, Žlutá