Stříbrné náušnice růženín srdce II.jakost | SPERKYAJA.CZ

-41% Stříbrné náušnice růženín srdce II.jakost Šperky nové II. jakost

Stříbrné náušnice růženín srdce

II. jakost


Materiál: stříbro 925/1000

Specifikum: náušnice byly ručně vyrobeny, vysoce leštěné stříbro

Centrální kámen: přírodní broušený růženín , rozměr cca 15 x 15 mm (tvar srdce)

Barva kamene: růžová průhledná

Tvar náušnice: visací

Délka náušnice: cca 26 mm

Šířka náušnice: cca 15 mm

Váha jedné náušnice: cca 1,8 g

Zapínání: bez zapínání

Popis vady: Každá náušnice je lehce jiná (jedna má více vnitřních lomů a je světlejší), jedná má povrchový vryp a druhá nepatrný kousek uštíplý, vzniklý při vrtání. Vše je vidět pouze při velmi podrobném zkoumání a při nošení zanedbatelná vada. Viz foto v detailu na konci. Sleva  je již zohledněna v ceně


Do sady k těmto náušnicím u nás najdete i přívěšek


Ilustrační  foto, autentické je foto s vadou


Růženín:


Růžový nebo broskvově zbarvený křemen se nazývá růženín a je používán hlavně pro svou ozdobnou řezbu. Jeho barva je způsobena přítomností malého množství manganu. Krystaly růženínu jsou velmi vzácné; obvykle se nachází v podobě celistvých kusů, které mohou být řezány nebo broušeny ve tvaru čočkovce nebo jako korále. Průhledný materiál je vzácný; růženín je obvykle zakalený nebo popraskaný, zčásti proto, že je křehčí.

Léčebné užití: léčitelé věří, že má pozitivní účinek u chorob ledvin, srdce, jater, plic a genitálií, též u důležitých center vegetativního nervového systému. Léčí infekce močové trubice. Má výborný vliv na poruchy plodnosti mužů. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.

Užití: láska, krása, uzdravování, trpělivost, životní energie

Vlastnosti: energie receptivní, planeta Venuše, náleží elementu vody. Je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních v průběhu našeho života, se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce.

Univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii,

zejména starým lidem. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Ovlivňuje čakry solar-plexu, základní a srdeční. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku.

Barva: růžový

Země původu: Jižní Afrika, Brazílie, USA, Indie


  • Barva: Růžová
  • Kód výrobku: SS73V
  • Dostupnost: Na skladě
  • 549Kč
  • 324Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrné, náušnice, růženín, srdce, II.jakost, Šperky, nové, II., jakost, Růžová