Stříbrné náušnice smaragd ovál | SPERKYAJA.CZ

Stříbrné náušnice smaragd ovál Náušnice

Stříbrné náušnice smaragd ovál


*** AUTORSKÝ ŠPERK***


Materiál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum: náušnice byly ručně vyrobeny, krásný velmi elegantní šperk

Centrální kámen: přírodní broušený smaragd , rozměr cca 4 x 6 mm (ovál)

Barva kamene: průsvitná zelená

Tvar náušnice: ovál

Délka náušnice: cca 7 mm

Šířka náušnice: cca 5 mm

Váha náušnic: cca 1,50 g

Zapínání: na puzetku, viz foto

Poznámka: smaragdy mají inkuze, bližší informace viz popis kamene, velikost busty (hlava s dekoltem) je cca 25 cm, délka ucha je 5 cm - vše je tedy menší než lidské rozměry. Při posuzování vhodnosti šperku pro Vás se řiďte rozměry šperku - doporučujeme si vyrobit například papírovou maketu.Smaragd:

z řeckého smaragdos - zelený kámen.

Je kamenem všeobjímající lásky. Přivolává věrnost a štěstí. Partnerské vztahy udržuje v rovnováze, uklidňuje city a zajišťuje fyzickou i duševní rovnováhu. Posiluje paměť, zvyšuje vnímavost, ovlivňuje vědomou i podvědomou mysl. Uděluje veškeré vědění minulosti, současnosti a budoucnosti. Je hojně používán jako talisman pro podnikatele, přináší jim údajně dobré obchody.

Dodává klid a harmonii a uvádí člověka do souladu se silami přírody. Přitahuje léčivé energie z kosmu, regeneruje, omlazuje, osvěžuje a uklidňuje.
Přírodní smaragdy se vyznačují tím, že jsou "nedokonalé", jsou v nich často praskliny, inkluze, atd. U tohoto vzácného kamene jsou ale tolerovány, protože bezvadné smaragdy na trhu téměř nenajdeme, a pokud ano, mají několikanásobně vyšší hodnotu než diamanty, protože jsou nesmírně vzácné. Kameny, které se používají do našich šperků nejsou nijak upravovány chemickou ani fyzikální cestou, protože nám záleží na tom, aby kameny vynikly tak, jak je stvořila příroda.

  • Barva: Zelená
  • Kód výrobku: AS4P-02
  • Dostupnost: Na skladě
  • 849Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrné, náušnice, smaragd, ovál, Náušnice, Zelená