Stříbrný prsten chalcedon ovál | SPERKYAJA.CZ

Stříbrný prsten chalcedon ovál Prsteny

Stříbrný prsten chalcedon ovál

 

*** AUTORSKÝ ŠPERK***

 


Materiál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum: prsten byl ručně vyroben, krásný jednoduchý kus šperku

Velikost: 53/54 (vnitřní průměr 17 mm)

Velikost hlavy prstenu: cca 38 x 20 mm

Centrální kámen: přírodní chalcedon

Barva kamene: světle modrá, nebeská průsvitná

Velikost kamene: cca 8 x 7 mm

Váha prstenu: cca 4,70 gAutentické foto, kupujete přesně tento prstenCHALCEDON:


Chalcedon byl  v dávných časech považován za kámen lásky, symbol moci a chránil  majitele před hněvem. Nazývá se podle již zaniklého města Kalchidón v Asii. Je znám tisíce let.  Může mít barvu bílou, šedou až modrošedou, světle modrou

V Tibetu je bílý chalcedon považován za obdobu lotosového květu, symbolu čaker. Proto je nošen jako talisman proti stavům slabosti a nevyrovnanosti. V antických dobách byl chalcedon považován za kámen komunikace, kámen řečníků a politiků. Před důležitými projevy na veřejnosti si jej vkládali do úst pod jazyk, nebo ho drželi v dlani, kde jim pomáhal překonat trému a ostych. Podle pověry, kdo na něj dýchne a dotkne se ho jazykem, bude prý nadán darem výřečnosti.

Vibrace chalcedonu má velmi uklidňující vliv. Pozitivně účinkuje na naši mysl a pocity, uklidňuje přetížené nervy, pocity neklidu a citová vzrušení. Pomáhá v obtížných chvílích při pocitech beznaděje a posiluje naši víru v lepší zítřky. Učí nás brát život takový, jaký je, se vším všudy a nezatěžovat se malichernostmi.

Léčitelé věří, že světle modrý chalcedon pomáhá při léčbě horních cest dýchacích, při chrapotu, potížích s hlasivkami a pozitivně ovlivňuje činnost štítné žlázy Snižuje krevní tlak a pomáhá při diabetu. Má tlumící účinky při nadměrné citlivosti vůči změnám počasí. Zastavuje také krvácení a mírní teploty.

  • Barva: Modrá
  • Kód výrobku: SJ61
  • Dostupnost: Na skladě
  • 982Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, prsten, chalcedon, ovál, Prsteny, Modrá