Stříbrný prsten modrý opál | SPERKYAJA.CZ

-18% Stříbrný prsten modrý opál Prsteny

Stříbrný prsten s přírodním opálem


 

*** AUTORSKÝ ŠPERK***

 


Materiál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum: prsten byl ručně vyroben

Velikost: 58 (vnitřní průměr 18,5 mm)

Velikost hlavy prstenu: cca 17 x 10 mm

Centrální kámen: přírodní leštěný modrý australský opál 

Barva kamene: světlá modrá - bez opalizace

Velikost centrálního kamene: cca 15 x 8 mm (nepravidelný tvar)

Váha prstenu: cca 3,60 g


Autentické foto, kupujete přesně tento prsten


Opál:
Světové naleziště opálů je Austrálie.

Vzhledem k tomu, že opály obsahují poměrně vysoké procento vody, není dobré opály vystavovat přímým slunečním paprskům, neboť může docházet ke ztrátě vody a narušení tohoto drahého kamene prasklinami či ztrátou barev.

Opály se brousí tak, aby co nejvíce vynikl jejich lesk a barevná hra uvnitř drahého kamene, tedy do hladkého leštěného tvaru čočky nebo dublety. Dubleta je spíše plochý hladký a tenký tvar, jako v tomto prstenu. Čočka je vypouklá.

Obsahuje barvy i schopnosti všech dalších kamenů, proto může být nabit a naprogramován každým typem energie, přináší štěstí a odhaluje naši vnitřní krásu, probouzí duševní a mystické vize, pomáhá při astrálních projekcích, dokáže pohlcovat i vysílat, je karmickým kamenem, učí nás, že vše, co vyšleme se nám vrátí zase zpátky, je i ochranným kamenem a může nás učinit „neviditelnými“, pomáhá objevit a projevit skutečné vlastní já, rozvíjí naše psychické síly, zesiluje zvláštnosti charakteru a odhaluje osobní vlastnosti, které je třeba přeměnit, vnáší do života světlo, spontánnost a umělecké sklony. Zesiluje city a odstraňuje zábrany, vyvolává věrnost a loajalitu.

Je nesmírně zajímavým a oblíbeným kamenem ve šperkařství, a to pro svou velmi efektní hru barev, kterou dokáže na světle rozehrát. Pro svůj opalizující vzhled může být přiřazen všem energiím, planetám a elementům.  • Barva: Modrá
  • Kód výrobku: 16093
  • Dostupnost: Na skladě
  • 1 099Kč
  • 899Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, prsten, modrý, opál, Prsteny, Modrá