Stříbrný prsten olivín čtverec II.jakost | SPERKYAJA.CZ

Vážení zákazníci,
od  14.6. do 24.6.2024 máme z provozních důvodů zavřeno a nebudeme odesílat zásilky ani reagovat na maily. Šperky lze objednávat, ale zboží bude expedováno až od 25.6.2024. Děkujeme za pochopení.
Příjemné nakupování
Tým Šperky a já

-35% Stříbrný prsten olivín čtverec II.jakost Šperky nové II. jakost

Stříbrný prsten olivín čtverec


II.jakost


*** AUTORSKÝ ŠPERK***


Materiál: stříbro 925/1000, povrchová úprava rhodium

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum: prsten byl ručně vyroben, krásný jemný decentní šperk

Velikost:  57 (vnitřní průměr 18,1 mm)

Velikost hlavy prstenu: cca 6 x 6 mm

Kámen: přírodní broušený olivín

Barva kamene: průhledná jiskřivá zelená

Velikost  kamene : cca 6 x 6 mm (čtverec)

Váha prstenu: cca 2,40 g

Popis vady: kámen má přírodní povrchové nerovnosti, viz fota. Při nošení zcela zanedbatelná vada, šperk byl nafocen s mnohonásobným zvětšením a při běžném pohledu se jeví jako bezvadný. Sleva je již zohledněna v ceně.Autentické foto, kupujete přesně tento šperk


Olivín:

patří mezi oblíbené šperkařské kameny pro svou nejčastěji svěží zelenou olivovou barvu.  Odtud také pochází název olivín. Někteří jej znají pod pojmem peridot. Velmi časté jsou v kameni inkluze a lomy, které však nejsou překážkou jejich jedinečnosti, ani neovlivní jejich krásu. Inkluze a další "nedokonalosti" jsou součástí přírody, která učinila každý kámen neopakovatelným a jsou zároveň potvrzením jejich přírodního původu.

„Olivín chrání před zlými silami“, říkalo se už ve starověku. Byl oblíbeným kamenem i pro církevní účely. Někdy je také označován jako kámen milenců.

Vtahuje nás do světa přírody, kam si tak často a rádi chodíme odpočinout, relaxovat a nabrat sil. Dodává radostnou náladu, uklidňuje srdce, ale i mysl. Potlačuje naše špatné vlastnosti - domýšlivost, povýšenost a zlobu.

Léčitelé věří, že olivín podporuje látkovou výměnu, pomáhá při očistě těla, pozitivně působí při léčbě revmatismu, dny a zánětech kloubů.

Je vhodný pro znamení: Lev (23.7.-22.8.), Panna a Ryby, ale samozřejmě pokud je Vám blízký svým vzhledem nebo vlastnostmi, hodí se i pro Vás

  • Barva: Zelená
  • Kód výrobku: AS7P-13V
  • Dostupnost: Na skladě
  • 899Kč
  • 585Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, prsten, olivín, čtverec, II.jakost, Šperky, nové, II., jakost, Zelená