Stříbrný prsten sagenit ovál | SPERKYAJA.CZ

Stříbrný prsten sagenit ovál Prsteny

Stříbrný prsten sagenit ovál




Materiál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná mírně patinovaná zejména v ozdobné části

Specifikum: prsten byl ručně vyroben, netradiční originální kus šperku

Velikost: dle výběru

Velikost hlavy prstenu: cca 17 x 13 mm

Centrální kámen: přírodní sagenit (Venušiny vlasy)

Barva kamene: světle žlutá průhledná se zlatavými jehličkami rutilu připomínající zlaté "vlasy"

Velikost centrálního kamene: cca 8 x 10 mm

Váha prstenu: cca 2,40 g


Fotografie jsou ilustrační, každý šperk je originál díky ruční práci a přírodnímu kameni. Na přání zašlu konkrétní foto

 

 

Sagenit- též Venušiny či Andělské vlasy:

Sagenit dokáže účinně integrovat energii na všech úrovních. Zvyšuje energetické impulzy křemene a působí jako velice výkonný vibrační léčitel.
Na duchovní úrovni navozuje dokonalou rovnováhu kosmického záření, čímž zajišťuje osvětlení duše a umožňuje její duchovní růst. Čistí auru a dodává jí energii. Tento kámen pomáhá při astrálních cestách, věštění a dálkovém pozorování. Umožňuje kontakty s vyšším duchovním průvodcem. Vytlačuje negativní energii a boří bariéry bránící duchovnímu pokroku, když dovoluje minulosti odejít z vašeho života.
Sagenit lze použít při odstraňování nerovnováhy pocházející z minulých životů. Současně umožňuje získat vhled do událostí, k nimž v minulých životech došlo a které ovlivňují přítomnost. Pomáhá dostat se ke kořeni života obsahujícího příčinu problémů a pochopit důsledky předchozích činů. Spojuje svého majitele s moudrostí ducha vyplývající z dosavadních prožitků s plánem současného života.
V duševním životě usnadňuje sagenit dosažení kořene všech problémů a podporuje transformaci i změnu směru. Hojí temné naladění duše a funguje jako antidepresivum. Přináší úlevu od strachu, fobií a obav. Odhaluje omezení a dokáže čelit sebenenávisti. Učí odpuštění na všech úrovních.
Sagenit otevírá auru, aby umožnila úspěšnou léčbu. Na tělesné úrovni pohlcuje z nervů, svalů, krve a trávicího traktu jedovaté látky s obsahem rtuti.
Léčitelé věří, že sagenit je obdařen vitalitou, která dokáže pomoci při chronických onemocněních, impotenci a neplodnosti. Výborně působí při vyčerpání a nedostatku energie. Tento krystal léčí dýchací ústrojí a bronchitidu. Podněcuje udržení rovnoměrné činnosti štítné žlázy a odstraňuje parazity. Stimuluje růst a regeneraci buněk a napravuje přetržené tkáně. Uvádí se rovněž, že působí blahodárně na nápravu vadného držení těla.



  • Barva: Žlutá
  • Kód výrobku: SS463
  • Dostupnost: Na skladě
  • 1 029Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, prsten, sagenit, ovál, Prsteny, Žlutá