Stříbrné náušnice Venušiny vlasy (sagenit) ovál | SPERKYAJA.CZ

Stříbrné náušnice Venušiny vlasy (sagenit) ovál Náušnice

Stříbrné náušnice Venušiny vlasy (sagenit) ovál


 

Materiál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum: nepřehlédnutelný krásný šperk, vysoký lesk stříbra

Centrální kámen: přírodní sagenit, tvar oválu, rozměr cca 11 x 9 mm, nazývaný též Venušiny vlasy

Barva kamene: světle žlutá až průhledná se zlatavými jehličkami rutilu

Tvar náušnice: ovál

Délka náušnice: cca 28 mm

Šířka náušnice: cca 10 mm

Váha náušnic: cca 3,20 g

Zapínání: háček, klapka (za příplatek)Ilustrační foto, každý šperk je originál díky ruční práci a přírodnímu kameni


Sagenit- též Venušiny či Andělské vlasy:


Sagenit dokáže účinně integrovat energii na všech úrovních. Zvyšuje energetické impulzy křemene a působí jako velice výkonný vibrační léčitel.

Na duchovní úrovni navozuje dokonalou rovnováhu kosmického záření, čímž zajišťuje osvětlení duše a umožňuje její duchovní růst. Čistí auru a dodává jí energii. Tento kámen pomáhá při astrálních cestách, věštění a dálkovém pozorování. Umožňuje kontakty s vyšším duchovním průvodcem. Vytlačuje negativní energii a boří bariéry bránící duchovnímu pokroku, když dovoluje minulosti odejít z vašeho života.

Sagenit lze použít při odstraňování nerovnováhy pocházející z minulých životů. Současně umožňuje získat vhled do událostí, k nimž v minulých životech došlo a které ovlivňují přítomnost. Pomáhá dostat se ke kořeni života obsahujícího příčinu problémů a pochopit důsledky předchozích činů. Spojuje svého majitele s moudrostí ducha vyplývající z dosavadních prožitků s plánem současného života.

V duševním životě usnadňuje sagenit dosažení kořene všech problémů a podporuje transformaci i změnu směru. Hojí temné naladění duše a funguje jako antidepresivum. Přináší úlevu od strachu, fobií a obav. Odhaluje omezení a dokáže čelit sebenenávisti. Učí odpuštění na všech úrovních.

Sagenit otevírá auru, aby umožnila úspěšnou léčbu. Na tělesné úrovni pohlcuje z nervů, svalů, krve a trávicího traktu jedovaté látky s obsahem rtuti.

Léčitelé věří, že sagenit je obdařen vitalitou, která dokáže pomoci při chronických onemocněních, impotenci a neplodnosti. Výborně působí při vyčerpání a nedostatku energie. Tento krystal léčí dýchací ústrojí a bronchitidu. Podněcuje udržení rovnoměrné činnosti štítné žlázy a odstraňuje parazity. Stimuluje růst a regeneraci buněk a napravuje přetržené tkáně. Uvádí se rovněž, že působí blahodárně na nápravu vadného držení těla.

  • Barva: Žlutá
  • Kód výrobku: SS50
  • Dostupnost: Na skladě
  • 961Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrné, náušnice, Venušiny, vlasy, (sagenit), ovál, Náušnice, Žlutá