Náhrdelník citrín sekané zlomky | SPERKYAJA.CZ

Náhrdelník citrín sekané zlomky   Z kamenů

Náhrdelník citrín sekané zlomkyDruh šperku: víceřadý náhrdelník navlečený na pevné šňůrce

Materiál: přírodní citrín - sekané zlomky

Barva: různé odstíny žluté průhledná

Naleziště: Brazílie

Šířka náhrdelníku: cca 3 cm

Délka náhrdelníku: cca 44 cm

Zapínání: americké

Váha: cca 110 g


U nás najdete i náramek k tomuto náhrdelníku do sady


Ilustrační foto, každý šperk je orginál díky ruční práci a přírodnímu kameni

 


Citrín:

je žlutá až zlatožlutá odrůda křemene. Zbarvení také odpovídá názvu, který je odvozen od slova "citrón". LEMON CITRÍN je speciálně zbarvený citrónově světle žlutý.

Léčitelé věří, že citrínem obnovíte ztracené síly a energii, blahodárně působí na chronický únavový syndrom, povzbuzuje trávení, slezinu a slinivku břišní, zažehnává infekce v ledvinách a močovém měchýři, pomáhá při očních problémech, podporuje krevní oběh, udržuje v rovnováze činnost štítné žlázy. Posiluje nervy, pomáhá zbavit se všeho škodlivého, příznivě působí při zácpě a zabírá na celulitidu. Působí na problémy při menstruaci a symptomy menopauzy, kdy uvádí do rovnováhy jednotlivé hormony a zahání únavu.

Esotericky je blahodárně působícím křemenem, je to šťastný a štědrý kámen. Je jedním z kamenů hojnosti, učí nás přilákat k sobě bohatství, prosperitu a úspěch, poskytuje štěstí každému, kdo ho vlastní. Předchází nočním můrám a zajišťuje příjemný spánek.

Je vhodný pro znamení Býk, Blíženec, Lev, Panna, ale samozřejmě pokud je Vám blízký svým vzhledem nebo vlastnostmi, hodí se i pro Vás.

  • Barva: Žlutá
  • Kód výrobku: 482
  • Dostupnost: Na skladě
  • 599Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Náhrdelník, citrín, sekané, zlomky, kamenů, Žlutá