Náhrdelník jantar černý kuličky 13 mm | SPERKYAJA.CZ

Náhrdelník  jantar černý kuličky 13 mm Náramky

Náhrdelník  jantar černý kuličky 13 mm


Popis:

Materiál: přírodní jantar černý, ohlazený pro větší bezpečnost  

Rozměry: Šířka cca 1,3 cm, délka cca 49 cm, navlečeno na lehké a pevné hedvábné šňůrce vhodné i pro alergiky

Zapínání: zacvakávací pojistný uzávěr z kvalitního bižuterního kovu (bez obsahu niklu) - nečerná, ošetřeno galvanizací

Váha: cca 45 g

Země původu: Litva

Poznámka: ručně vyrobenoAutentické foto, kupujete přesně tento šperk.Černý jantar

Černý jantar je přírodní jantar z Pobaltí tepelně opracovaný, aby bylo dosaženo efektní černé barvy. Proti světlu můžeme občas spatřit prosvítající původní medové tóny. Na povrchu je ponechána tak zvaná jantarová kůra, tedy jantary jsou porézní, zvětralé.

Léčitelé a duchovní věří, že jantar má silnou léčivou a očistnou moc, která z těla vyhání nerovnováhu a posiluje uzdravení. Pohlcuje negativní energie a proměňuje je v pozitivní síly, které podněcují tělo, aby se samo uzdravovalo. Coby mocný ochránce zajišťuje ustavičný kontakt pozemského těla s vyšší duchovní realitou.

Do života přináší stabilitu a pohání nás k naplnění našich přání. Napomáhá v obraně před sklonem k depresím. Podporuje rozum, uvolňuje deprese a zlepšuje pozitivní duševní stav a tvůrčí sebevyjádření. Přináší trpělivost a vyrovnanost, pomáhá při rozhodování. Současně podporuje paměť.  V citové rovině pomáhá jantar nastolovat klid a mír a rozvíjí důvěru.

Na tělesné úrovni nabíjí tělo životní silou a současně z něj dokáže vyhánět nemoci. Tím, že pohltí bolest a negativní energii, umožňuje tělu, aby našlo ztracenou rovnováhu a uzdravilo se samo. Jantar také účinně potlačuje stres.

  • Barva: Černá
  • Kód výrobku: AS8-3
  • Dostupnost: Na skladě
  • 799Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Náhrdelník, jantar, černý, kuličky, Náramky, Černá