Náhrdelník (náramek) jantar mléčný zlomky dětský | SPERKYAJA.CZ

Náhrdelník (náramek)  jantar mléčný zlomky dětský Náramky

Náhrdelník (náramek)  jantar mléčný zlomky dětský


Popis:

Materiál: přírodní sekaný jantar máslově žluté barvy, ohlazený a vyleštěný pro větší bezpečnost a lesk 

Rozměry: Šířka cca 1 cm, délka cca 32 cm, navlečeno na lehké a pevné hedvábné šňůrce vhodné i pro alergiky

Zapínání: šroubovací pojistný uzávěr z kvalitní hmoty polyresin (bez obsahu niklu)

Váha: cca 7 g

Země původu: Litva

Poznámka: ručně vyrobeno, mezi jednotlivými jantary jsou uzlíky, aby nedošlo k jejich ztrátě při případném přetržení. Svou délkou je vhodný buď na dětský krk nebo na dvojité obtočení na ruku jako náramekIlustrační foto, každý šperk je orginál díky ruční práci a přírodnímu kameni.Jantar

Léčitelé a duchovní věří, že jantar má silnou léčivou a očistnou moc, která z těla vyhání nerovnováhu a posiluje uzdravení. Pohlcuje negativní energie a proměňuje je v pozitivní síly, které podněcují tělo, aby se samo uzdravovalo. Coby mocný ochránce zajišťuje ustavičný kontakt pozemského těla s vyšší duchovní realitou.

Do života přináší stabilitu a pohání nás k naplnění našich přání. Napomáhá v obraně před sklonem k depresím. Podporuje rozum, uvolňuje deprese a zlepšuje pozitivní duševní stav a tvůrčí sebevyjádření. Přináší trpělivost a vyrovnanost, pomáhá při rozhodování. Současně podporuje paměť.  V citové rovině pomáhá jantar nastolovat klid a mír a rozvíjí důvěru.

Na tělesné úrovni nabíjí tělo životní silou a současně z něj dokáže vyhánět nemoci. Tím, že pohltí bolest a negativní energii, umožňuje tělu, aby našlo ztracenou rovnováhu a uzdravilo se samo. Jantar také účinně potlačuje stres.

  • Barva: Žlutá
  • Kód výrobku: AS8-5
  • Dostupnost: Na skladě
  • 399Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Náhrdelník, (náramek), jantar, mléčný, zlomky, dětský, Náramky, Žlutá