Náramek jantar černý kuličky 9 mm | SPERKYAJA.CZ

Náramek jantar černý kuličky 9 mm Náramky

Náramek jantar černý kuličky 9 mm

 

Popis:

Materiál: přírodní jantar černý, ohlazený pro větší bezpečnost

Rozměry:  cca 9 mm průměr kuličky, navlečeno na gumičce (natahovací) - určeno na běžně široké zápěstí, vnitřní průměr cca 5,5 cm bez natažení

Váha: cca 8 g

Barva: černá neprůhledná

Země původu: Litva

Poznámka: ručně vyrobenoIlustrační foto, každý šperk je originál díky ruční práci a přírodnímu kameniČerný jantar

Černý jantar je přírodní jantar z Pobaltí tepelně opracovaný, aby bylo dosaženo efektní černé barvy. Proti světlu můžeme občas spatřit prosvítající původní medové tóny. Na povrchu je ponechána tak zvaná jantarová kůra, tedy jantary jsou porézní, zvětralé.

Léčitelé a duchovní věří, že jantar má silnou léčivou a očistnou moc, která z těla vyhání nerovnováhu a posiluje uzdravení. Pohlcuje negativní energie a proměňuje je v pozitivní síly, které podněcují tělo, aby se samo uzdravovalo. Coby mocný ochránce zajišťuje ustavičný kontakt pozemského těla s vyšší duchovní realitou.

Do života přináší stabilitu a pohání nás k naplnění našich přání. Napomáhá v obraně před sklonem k depresím. Podporuje rozum, uvolňuje deprese a zlepšuje pozitivní duševní stav a tvůrčí sebevyjádření. Přináší trpělivost a vyrovnanost, pomáhá při rozhodování. Současně podporuje paměť.  V citové rovině pomáhá jantar nastolovat klid a mír a rozvíjí důvěru.

Na tělesné úrovni nabíjí tělo životní silou a současně z něj dokáže vyhánět nemoci. Tím, že pohltí bolest a negativní energii, umožňuje tělu, aby našlo ztracenou rovnováhu a uzdravilo se samo. Jantar také účinně potlačuje stres.

  • Barva: Černá
  • Kód výrobku: AS8-2
  • Dostupnost: Na skladě
  • 399Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Náramek, jantar, černý, kuličky, Náramky, Černá