Náramek jantar valounky | SPERKYAJA.CZ

Náramek jantar valounky  Náramky

Náramek jantar valounky

 

Popis:

Materiál: přírodní baltský jantar valounky

Rozměry:  cca 5x3-4 mm, navlečeno na gumičce (natahovací) - určeno na běžně široké zápěstí, vnitřní průměr cca 6 cm bez natažení

Váha: cca 3 g

Barva: medová hnědá průhledná


Ilustrační foto, každý šperk je originál díky přírodnímu kameni


Jantar

Léčitelé a duchovní věří, že jantar má silnou léčivou a očistnou moc, která z těla vyhání nerovnováhu a posiluje uzdravení. Pohlcuje negativní energie a proměňuje je v pozitivní síly, které podněcují tělo, aby se samo uzdravovalo. Coby mocný ochránce zajišťuje ustavičný kontakt pozemského těla s vyšší duchovní realitou.

Do života přináší stabilitu a pohání nás k naplnění našich přání. Napomáhá v obraně před sklonem k depresím. Podporuje rozum, uvolňuje deprese a zlepšuje pozitivní duševní stav a tvůrčí sebevyjádření. Přináší trpělivost a vyrovnanost, pomáhá při rozhodování. Současně podporuje paměť.  V citové rovině pomáhá jantar nastolovat klid a mír a rozvíjí důvěru.

Na tělesné úrovni nabíjí tělo životní silou a současně z něj dokáže vyhánět nemoci. Tím, že pohltí bolest a negativní energii, umožňuje tělu, aby našlo ztracenou rovnováhu a uzdravilo se samo. Jantar také účinně potlačuje stres.

  • Barva: Hnědá
  • Kód výrobku: AS3J-18
  • Dostupnost: Na skladě
  • 242Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Náramek, jantar, valounky, Náramky, Hnědá