Náramek Venušiny vlasy (sagenit) kuličky 10 mm | SPERKYAJA.CZ

Vážení zákazníci,
od  14.6. do 24.6.2024 máme z provozních důvodů zavřeno a nebudeme odesílat zásilky ani reagovat na maily. Šperky lze objednávat, ale zboží bude expedováno až od 25.6.2024. Děkujeme za pochopení.
Příjemné nakupování
Tým Šperky a já

Náramek  Venušiny vlasy (sagenit) kuličky 10 mm Náramky

Náramek Venušiny vlasy (sagenit)


 

Popis:

Materiál: sagenit (Venušiny vlasy) - zdařilá imitace

Rozměry:  průměr kuličky cca 10 mm, navlečeno na gumičce (natahovací)

Váha: cca 24 g

Barva: světlá žlutá až čirá průhledná se zlatými "vlasy" rutilu


Ilustrační foto, každý šperk je originál díky imitaci přírodního kameneSagenit:

Sagenit dokáže účinně integrovat energii na všech úrovních. Zvyšuje energetické impulzy křemene a působí jako velice výkonný vibrační léčitel.

Na duchovní úrovni navozuje dokonalou rovnováhu kosmického záření, čímž zajišťuje osvětlení duše a umožňuje její duchovní růst. Čistí auru a dodává jí energii. Tento kámen pomáhá při astrálních cestách, věštění a dálkovém pozorování. Umožňuje kontakty s vyšším duchovním průvodcem. Vytlačuje negativní energii a boří bariéry bránící duchovnímu pokroku, když dovoluje minulosti odejít z vašeho života.

Sagenit lze použít při odstraňování nerovnováhy pocházející z minulých životů. Současně umožňuje získat vhled do událostí, k nimž v minulých životech došlo a které ovlivňují přítomnost. Pomáhá dostat se ke kořeni života obsahujícího příčinu problémů a pochopit důsledky předchozích činů. Spojuje svého majitele s moudrostí ducha vyplývající z dosavadních prožitků s plánem současného života.


  • Barva: Žlutá
  • Kód výrobku: 92
  • Dostupnost: Na skladě
  • 206Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Náramek, Venušiny, vlasy, (sagenit), kuličky, Náramky, Žlutá