Postříbřený náramek jantar a šiva oko | SPERKYAJA.CZ

Postříbřený náramek jantar a šiva oko Náramky

Postříbřený náramek zdobený přírodním jantarem a šiva okem


 

*** AUTORSKÝ ŠPERK***


Typ náramku: řetízkový

Délka náramku: nastavitelná až na cca 19 cm

Šířka náramku: cca 35 mm

Materiál: velmi silně postříbřený kov

Barva materiálu: stříbrná

Kámen: přírodní jantar 12 ks, přírodní šiva oko 4 ks

Barva kamenů: medová průhledná,bílá neprůhledná

Velikost největšího kamene: cca 18 mm průměr

Váha: cca 51 g


Fotografie jsou autentické, kupujete přesně tento šperk

 


Shiva (Šiva) oko:

Oko Šivy je ochranným krytem otvoru mušle. Na jedné straně oka Šivy je krásná spirála, jejíž tvar je u každé mušle jedinečný. Na druhé straně je barevná skvrna připomínající oko. Chemicky se nazývá  aragonit (uhličitan vápenatý), stejně jako perly či korály, v případě oka Šivy je však vykrystalizovaný do výjimečného tvaru.

Aragonit vyrovnává a zklidňuje energie, snižuje nervozitu a únavu, zvyšuje citlivost. Díky vysokému obsahu vápníku působí velmi příznivě na klouby, kosti a svaly.

Oko Šivy je významným hinduistickým symbolem, neboť představuje třetí oko na čele Šivy, jednoho ze tří hlavních bohů. Šiva-Ničitel ukazuje, že kreativita a zrod nového předpokládá destrukci starého, že plynutí života je možné jen v ustavičné změně. Třetí oko znamená intuici a duchovní moudrost, neboť umožňuje dívat se za obvykle viditelný svět. Spirála  symbolizuje vývoj a pohyb, poutá a posiluje pozitivní energii a ochraňuje tak před zlými silami.


Jantar

Léčitelé a duchovní věří, že jantar má silnou léčivou a očistnou moc, která z těla vyhání nerovnováhu a posiluje uzdravení. Pohlcuje negativní energie a proměňuje je v pozitivní síly, které podněcují tělo, aby se samo uzdravovalo. Coby mocný ochránce zajišťuje ustavičný kontakt pozemského těla s vyšší duchovní realitou.

Do života přináší stabilitu a pohání nás k naplnění našich přání. Napomáhá v obraně před sklonem k depresím. Podporuje rozum, uvolňuje deprese a zlepšuje pozitivní duševní stav a tvůrčí sebevyjádření. Přináší trpělivost a vyrovnanost, pomáhá při rozhodování. Současně podporuje paměť.  V citové rovině pomáhá jantar nastolovat klid a mír a rozvíjí důvěru.

Na tělesné úrovni nabíjí tělo životní silou a současně z něj dokáže vyhánět nemoci. Tím, že pohltí bolest a negativní energii, umožňuje tělu, aby našlo ztracenou rovnováhu a uzdravilo se samo. Jantar také účinně potlačuje stres.

  • Barva: Vícebarevná
  • Kód výrobku: 20054
  • Dostupnost: Na skladě
  • 1 209Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Postříbřený, náramek, jantar, šiva, oko, Náramky, Vícebarevná