Postříbřený náramek lapis lazuli ovál | SPERKYAJA.CZ

Postříbřený náramek lapis lazuli ovál Náramky

Postříbřený náramek lapis lazuli ovál


*** AUTORSKÝ ŠPERK  ***


Typ náramku: obroučkový+řetízkový

Délka náramku: nastavitelná, nejmenší průměr 6 cm. Vhodná pro všechny běžné rozměry zápěstí a větší, na drobných zápěstích až tak dobře náramek nevypadá.

Materiál: postříbřený kov

Barva materiálu: stříbrná mírně patinovaná

Kámen: přírodní lapis lazuli, rozměr  cca 33 x 23 mm (ovál)

Barva kamene: sytě modrá se zlatavě třpytivými kousky pyritu

Šířka náramku v nejširším místě: cca 28 mm

Váha: cca 25 g


Fotografie jsou autentické, kupujete přesně tento šperk. 


Lapis lazuli (lazulit):

byl velmi oblíbeným kamenem pro šperkařské účely už ve starém Egyptě (asi všichni známe zlatou masku Tutanchamona, která je bohatě zdobena lapisem. Modrá barva ve spojení se zlatavými kousky pyritu umožňovala pro Egypťany pohled do nesmrtelnosti duše.
Mysticky přináší klid a mír. Působí proti depresi a rychle odstraňuje stres. Dodává odvahu, přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.
Léčitelé věří, že snižuje horečku, krevní obtíže, potlačuje migrénové bolesti hlavy, pomáhá při detoxikaci. Posiluje imunitní systém, pomáhá při respiračních onemocněních, působí na štítnou žlázu a hlasivky, posiluje zrak, snižuje krevní tlak, čistí krev, účinný při nespavosti.
Znamení zvěrokruhu: Panna (23.8.-22.9.), Střelec (23.11.-21.12.), pokud je Vám blízký svými vlastnostmi nebo vzhledem, hodí se samozřejmě i pro ostatní znamení

  • Barva: Modrá
  • Kód výrobku: 21030
  • Dostupnost: Na skladě
  • 968Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Postříbřený, náramek, lapis, lazuli, ovál, Náramky, Modrá