Postříbřený náramek růženín kulatý | SPERKYAJA.CZ

Postříbřený náramek růženín kulatý Náramky

Postříbřený náramek růženín kulatý*** AUTORSKÝ ŠPERK***Typ náramku: řetízkový

Délka náramku: nastavitelná až na cca  19 cm

Materiál: postříbřený kov

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Kámen: přírodní růženín kulatý

Barva kamenů: průsvitná světlá růžová s typickými lomy v kameni

Velikost kamene: cca 8 mm průměr (kulatý)

Váha šperku: cca 12 g


Fotografie jsou autentické, kupujete přesně tento šperk


 


Růženín:


Léčebné užití: léčitelé věří, že má pozitivní účinek u chorob ledvin, srdce, jater, plic a genitálií, též u důležitých center vegetativního nervového systému. Léčí infekce močové trubice. Má výborný vliv na poruchy plodnosti mužů. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.

Užití: láska, krása, uzdravování, trpělivost, životní energie

Vlastnosti: energie receptivní, planeta Venuše, náleží elementu vody. Je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních v průběhu našeho života, se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce.

Univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii,

zejména starým lidem. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Ovlivňuje čakry solar-plexu, základní a srdeční. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku.

Barva: růžový

Naleziště: Jižní Afrika, Brazílie, USA, Indie


Růžový nebo broskvově zbarvený křemen se nazývá růženín a je používán hlavně pro svou ozdobnou řezbu. Jeho barva je způsobena přítomností malého množství manganu. Krystaly růženínu jsou velmi vzácné; obvykle se nachází v podobě celistvých kusů, které mohou být řezány nebo broušeny ve tvaru čočkovce nebo jako korále. Průhledný materiál je vzácný; růženín je obvykle zakalený nebo popraskaný, zčásti proto, že je křehký.  • Barva: Růžová
  • Kód výrobku: 19013
  • Dostupnost: Na skladě
  • 499Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Postříbřený, náramek, růženín, kulatý, Náramky, Růžová