Postříbřený náramek tygří oko ovál | SPERKYAJA.CZ

Postříbřený náramek  tygří oko ovál Náramky

Postříbřený náramek  tygří oko ovál*** AUTORSKÝ ŠPERK***Typ náramku: řetízkový

Délka: nastavitelná až na cca 19 cm

Materiál: postříbřený kov

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Kámen: přírodní tygří oko

Velikost největšího kamene: cca 30 x 20 mm (ovál)

Barva kamene: zlatavě hnědá lesklá neprůhledná

Hmotnost náramku: cca 29 gAutentické foto, kupujete přesně tento šperk


Tygří oko:


Tento vskutku na první pohled velmi krásný a tajemný kámen si oblíbí jistě každý z nás. Pokud se na kámen pozorně zadíváte, může vám skutečně připomínat hnědočerné kočičí nebo tygří oko. Podle toho si také získal název. Nejčastěji můžeme kámen nalézt v barvě zlatohnědé, hnědočerné i dalších zemitých odstínech.

Pro svůj okouzlující vzhled je Tygří oko vsazováno do nejrůznějších drahých šperků. Ve šperkařství je jeho cena poměrně vysoká. Klenoty se zasazeným Tygřím okem jsou stále žádanější.


Mysticky Tygří oko napomáhá v rozhodování a vyrovnávání obou mozkových hemisfér. Spojuje pozemskou sílu se sílou samotného zlatavého Slunce – a to je silná kombinace. Někteří lidé tento kámen odsuzují, jiní jej milují. Faktem však je, že vlastníka Tygřího oka nenechá kámen chladným.  Pro své dokonalé spojení dvou sil je velmi žádaným kamenem

Kámen je považován za jistý druh ochrany, který chrání před vnějším i vnitřním nebezpečím. Pomáhá odbourávat závislost a smutek po druhých lidech a dokáže vrátit člověka „zpět na pevnou zem“, pokud ztratil spojení s realitou. Člověk, který Tygří oko vlastní, si může naplno uvědomit svou vlastní hodnotu a začne si sám sebe vážit.

Léčitelé věří, že pomáhá odbourávat stres a napomáhá navazovat pocit vnitřního klidu. Zlepšuje koncentraci a soustředění. Působí příznivě na problémy týkající se kloubů a kostí. Pročišťuje organismus, podporuje činnost jater a ledvin, posiluje oční svaly a zrak a v neposlední řadě také ničí bakterie a nejrůznější viry.  Zmírňuje migrénozní stavy a reguluje látkovou výměnu, mírní astmatické potíže.


Je vhodný pro znamení: Býk, Panna, ale samozřejmě pokud je Vám blízký svým vzhledem nebo vlastnostmi, hodí se i pro Vás

  • Barva: Hnědá
  • Kód výrobku: 19046
  • Dostupnost: Na skladě
  • 515Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Postříbřený, náramek, tygří, oko, ovál, Náramky, Hnědá