Postříbřený náramek Venušiny vlasy (sagenit) natural | SPERKYAJA.CZ

Postříbřený náramek Venušiny vlasy (sagenit) natural Náramky

Postříbřený náramek Venušiny vlasy (sagenit)


***AUTORSKÝ ŠPERK***


Typ náramku: řetízkový
Délka náramku:  nastavitelná až na cca 21 cm
Materiál: postříbřený kov
Barva materiálu: stříbrná lesklá
Centrální kámen: přírodní sagenit (venušiny vlasy) natural, rozměr největšího cca 21 x 19 mm (nepravidelný tvar)
Barva centrálního kamene až průhledná se zlatavými jehličkami rutilu
Šířka náramku v nejširším místě: cca 2,2 cm
Váha: cca 23 g


Fotografie jsou autentické, kupujete přesně tento šperk.
 
Sagenit- též Venušiny či Andělské vlasy: 
dokáže účinně integrovat energii na všech úrovních. Zvyšuje energetické impulzy křemene a působí jako velice výkonný vibrační léčitel.
Na duchovní úrovni navozuje dokonalou rovnováhu kosmického záření, čímž zajišťuje osvětlení duše a umožňuje její duchovní růst. Čistí auru a dodává jí energii. Tento kámen pomáhá při astrálních cestách, věštění a dálkovém pozorování. Umožňuje kontakty s vyšším duchovním průvodcem. Vytlačuje negativní energii a boří bariéry bránící duchovnímu pokroku, když dovoluje minulosti odejít z vašeho života.
Sagenit lze použít při odstraňování nerovnováhy pocházející z minulých životů. Současně umožňuje získat vhled do událostí, k nimž v minulých životech došlo a které ovlivňují přítomnost. Pomáhá dostat se ke kořeni života obsahujícího příčinu problémů a pochopit důsledky předchozích činů. Spojuje svého majitele s moudrostí ducha vyplývající z dosavadních prožitků s plánem současného života.
V duševním životě usnadňuje sagenit dosažení kořene všech problémů a podporuje transformaci i změnu směru. Hojí temné naladění duše a funguje jako antidepresivum. Přináší úlevu od strachu, fobií a obav. Odhaluje omezení a dokáže čelit sebenenávisti. Učí odpuštění na všech úrovních.
Sagenit otevírá auru, aby umožnila úspěšnou léčbu. Na tělesné úrovni pohlcuje z nervů, svalů, krve a trávicího traktu jedovaté látky s obsahem rtuti.
Léčitelé věří, že sagenit je obdařen vitalitou, která dokáže pomoci při chronických onemocněních, impotenci a neplodnosti. Výborně působí při vyčerpání a nedostatku energie. Tento krystal léčí dýchací ústrojí a bronchitidu. Podněcuje udržení rovnoměrné činnosti štítné žlázy a odstraňuje parazity. Stimuluje růst a regeneraci buněk a napravuje přetržené tkáně. Uvádí se rovněž, že působí blahodárně na nápravu vadného držení těla.

  • Barva: Žlutá
  • Kód výrobku: 20069
  • Dostupnost: Na skladě
  • 749Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Postříbřený, náramek, Venušiny, vlasy, (sagenit), natural, Náramky, Žlutá