Postříbřený prsten howlit | SPERKYAJA.CZ

Vážení zákazníci,
od  14.6. do 24.6.2024 máme z provozních důvodů zavřeno a nebudeme odesílat zásilky ani reagovat na maily. Šperky lze objednávat, ale zboží bude expedováno až od 25.6.2024. Děkujeme za pochopení.
Příjemné nakupování
Tým Šperky a já

Postříbřený prsten howlit Prsteny

Postříbřený prsten howlit***AUTORSKÝ ŠPERK***


Materiál:  postříbřený kov

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum: prsten byl ručně vyroben

Velikost: 59 ( vnitřní průměr 18,8 mm)

Velikost hlavy prstenu: cca 22 x 17 mm

Centrální kámen: přírodní howlit

Barva kamene: bílá žíhaná neprůhledná

Velikost kamene: cca 17 x 13 mm (ovál)

Váha prstenu: cca 9,1 g


Autentické foto, kupujete přesně tento prsten


Howlit/tyrkenit:

se projevuje jako mimořádně uklidňující kámen. Uložíte-li ho pod polštář, působí jako vynikající prostředek proti nespavosti, zejména pokud je způsobena příliš aktivní myslí. Lze jej rovněž použít jako elixír a přibližně hodinu před ulehnutím z něho upíjet.

Howlit napomáhá spojení s duchovními dimenzemi.. Pomáhá také při práci s minulými životy. Pokud soustředíte mysl na howlit, můžete cestovat do jiné dimenze.

Učí  trpělivosti a potlačuje vztek a nekontrolovatelnou zlost. Kousek howlitu v kapse dokáže pohltit váš vlastní vztek společně s jakoukoli zlostí vrženou proti vám kýmkoli jiným. Pomáhá rovněž překonávat přehnanou kritičnost a sobectví. Posiluje kladné povahové rysy.

Howlit uklidňuje mysl a výborně působí při usínání nebo meditaci. Umožňuje klidnou a racionální komunikaci. Jedná se o kámen posilující paměť a současně vzbuzující touhu po poznání. Howlit dokáže uklidnit rozvířené city; zejména ty, jež mají kořeny v minulých životech. Odhaluje vlákna, která spojují staré emoce s vaším dnešním životem a fungují jako jejich spouštěče.

Léčitelé věří, že přináší úlevu při nespavosti. Udržuje rovnováhu vápníku v těle. Přispívá k dobrému stavu zubů, kostí a měkkých tkání. Můžeme z něj vyrobit užitečnou drahokamovou esenci.

Pokud si howlit vložíte do kapsy, bude neutralizovat působení negativních sil. Barvený do tyrkysova se nazývá tyrkenit

Naleziště: USA, Zimbabwe

  • Barva: Bílá
  • Kód výrobku: 21037
  • Dostupnost: Na skladě
  • 415Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Postříbřený, prsten, howlit, Prsteny, Bílá