Přívěšek tyrkenit kapka | SPERKYAJA.CZ

-28% Přívěšek tyrkenit kapka Přívěšky

Přívěšek tyrkenit kapkaMateriál: bižuterní kov, ošetřeno galvanizací - nečená

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum: krásný šperk

Rozměry přívěšku bez závěsu: cca 3,7 x 2,7 cm

Centrální kámen: přírodní tyrkenit

Barva kamene: modrá žilkovaná neprůhledná

Rozměry kamene: cca 36 x 26 mm (tvar slzy)

Váha: cca 15 g


Ilustrační foto, každý šperk je originál díky přírodnímu kameni.

Howlit/tyrkenit:

se projevuje jako mimořádně uklidňující kámen. Uložíte-li ho pod polštář, působí jako vynikající prostředek proti nespavosti, zejména pokud je způsobena příliš aktivní myslí. Lze jej rovněž použít jako elixír a přibližně hodinu před ulehnutím z něho upíjet.

Howlit napomáhá spojení s duchovními dimenzemi.. Pomáhá také při práci s minulými životy. Pokud soustředíte mysl na howlit, můžete cestovat do jiné dimenze.

Učí  trpělivosti a potlačuje vztek a nekontrolovatelnou zlost. Kousek howlitu v kapse dokáže pohltit váš vlastní vztek společně s jakoukoli zlostí vrženou proti vám kýmkoli jiným. Pomáhá rovněž překonávat přehnanou kritičnost a sobectví. Posiluje kladné povahové rysy.

Howlit uklidňuje mysl a výborně působí při usínání nebo meditaci. Umožňuje klidnou a racionální komunikaci. Jedná se o kámen posilující paměť a současně vzbuzující touhu po poznání. Howlit dokáže uklidnit rozvířené city; zejména ty, jež mají kořeny v minulých životech. Odhaluje vlákna, která spojují staré emoce s vaším dnešním životem a fungují jako jejich spouštěče.

Léčitelé věří, že přináší úlevu při nespavosti. Udržuje rovnováhu vápníku v těle. Přispívá k dobrému stavu zubů, kostí a měkkých tkání. Můžeme z něj vyrobit užitečnou drahokamovou esenci.

Pokud si howlit vložíte do kapsy, bude neutralizovat působení negativních sil. Barvený do tyrkysova se nazývá tyrkenit

Naleziště: USA, Zimbabwe

  • Barva: Modrá
  • Kód výrobku: 74
  • Dostupnost: Na skladě
  • 275Kč
  • 199Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Přívěšek, tyrkenit, kapka, Přívěšky, Modrá