Stříbrné náušnice citrín bublina II.jakost | SPERKYAJA.CZ

-41% Stříbrné náušnice citrín bublina II.jakost Šperky nové II. jakost

Stříbrné náušnice citrín bublina


 II.jakost


Materiál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná lesklá s patinou v ozdobné části

Specifikum: náušnice byly ručně vyrobeny, krásný výrazný šperk s nádechem starožitnosti

Centrální kámen: přírodní broušený citrín, rozměr cca 7 x 7 mm (kulatý)

Barva kamene: žlutá průhledná jiskřivá

Tvar náušnice: bublina

Délka náušnice: cca 22 mm

Šířka náušnice: cca 13 mm

Váha  náušnic: cca 4,10 g

Zapínání: bezpečnostní, viz foto

Popis vady: Jeden kámen v náušnici je mírně světlejší než druhý, viz foto v detailu na konci. Při nošení zcela zanedbatelná vada. Sleva je již zohledněna v ceně.


Ilustrační foto, každý šperk je originál díky ruční práci a přírodnímu kameni, autentické je foto s vadou.Citrín:

je žlutá až zlatožlutá odrůda křemene. Zbarvení také odpovídá názvu, který je odvozen od slova "citrón". Drahokamová kvalita citrínů je dnes už velmi vzácná, ale bylo zjištěno, že citrín se dá pomocí tepelné úpravy vyrobit z ametystu, což je mnohem dostupnější odrůda křemene. A proto dnes najdeme spoustu stříbrných, ale i zlatých šperků, ve kterých můžeme krásu citrínu obdivovat, a to v mnoha barevných provedeních žluté až po citrónově žlutou, někdy přezdívanou LEMON CITRÍN.
Léčitelé věří, že citrínem obnovíte ztracené síly a energii, blahodárně působí na chronický únavový syndrom, povzbuzuje trávení, slezinu a slinivku břišní, zažehnává infekce v ledvinách a močovém měchýři, pomáhá při očních problémech, podporuje krevní oběh, udržuje v rovnováze činnost štítné žlázy. Posiluje nervy, pomáhá zbavit se všeho škodlivého, příznivě působí při zácpě a zabírá na celulitidu. Působí na problémy při menstruaci a symptomy menopauzy, kdy uvádí do rovnováhy jednotlivé hormony a zahání únavu.
Esotericky je blahodárně působícím křemenem, je to šťastný a štědrý kámen. Je jedním z kamenů hojnosti, učí nás přilákat k sobě bohatství, prosperitu a úspěch, poskytuje štěstí každému, kdo ho vlastní. Předchází nočním můrám a zajišťuje příjemný spánek.
Je vhodný pro znamení: Býk, Blíženec, Lev, Panna, ale samozřejmě pokud je Vám blízký svým vzhledem nebo vlastnostmi, hodí se i pro Vás

  • Barva: Žlutá
  • Kód výrobku: SS241V
  • Dostupnost: Na skladě
  • 852Kč
  • 502Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrné, náušnice, citrín, bublina, II.jakost, Šperky, nové, II., jakost, Žlutá