Stříbrné náušnice citrín Napoleon | SPERKYAJA.CZ

-13% Stříbrné náušnice citrín Napoleon Náušnice

Stříbrné náušnice citrín Napoleon
Materiál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná s mírnou patinou

Specifikum: náušnice byly ručně vyrobeny, elegantní šperk netradičně tvarovaný šperk s lehkou patinou v ozdobné části

Centrální kámen: přírodní citrín broušený, rozměr cca 6 x 8 mm (ovál)

Barva kamene: žlutá průhledná jiskřivá

Tvar náušnice: Napoleonova hlava

Délka náušnice: cca 29 mm

Šířka náušnice: cca 13 mm

Váha náušnic: cca 2,40 g

Zapínání: háček, klapka (za příplatek)Ilustrační foto, každý šperk je originál díky ruční práci a přírodnímu kameniCitrín:

je žlutá až zlatožlutá odrůda křemene. Zbarvení také odpovídá názvu, který je odvozen od slova "citrón". LEMON CITRÍN je speciálně zbarvený citrónově světle žlutý.

Léčitelé věří, že citrínem obnovíte ztracené síly a energii, blahodárně působí na chronický únavový syndrom, povzbuzuje trávení, slezinu a slinivku břišní, zažehnává infekce v ledvinách a močovém měchýři, pomáhá při očních problémech, podporuje krevní oběh, udržuje v rovnováze činnost štítné žlázy. Posiluje nervy, pomáhá zbavit se všeho škodlivého, příznivě působí při zácpě a zabírá na celulitidu. Působí na problémy při menstruaci a symptomy menopauzy, kdy uvádí do rovnováhy jednotlivé hormony a zahání únavu.

Esotericky je blahodárně působícím křemenem, je to šťastný a štědrý kámen. Je jedním z kamenů hojnosti, učí nás přilákat k sobě bohatství, prosperitu a úspěch, poskytuje štěstí každému, kdo ho vlastní. Předchází nočním můrám a zajišťuje příjemný spánek.

Je vhodný pro znamení Býk, Blíženec, Lev, Panna, ale samozřejmě pokud je Vám blízký svým vzhledem nebo vlastnostmi, hodí se i pro Vás.

  • Barva: Žlutá
  • Kód výrobku: SS167
  • Dostupnost: Na skladě
  • 624Kč
  • 545Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrné, náušnice, citrín, Napoleon, Náušnice, Žlutá