Stříbrné náušnice jantar čtverec | SPERKYAJA.CZ

Stříbrné náušnice jantar čtverec Náušnice

Stříbrné náušnice jantar čtverec


*** AUTORSKÝ ŠPERK***


Materiál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum: krásný jednoduchý elegantní šperk

Centrální kámen: přírodní baltský jantar (rozměr cca 9 x 9 mm- čtverec)

Barva kamene: hnědá průsvitná

Tvar náušnice: čtverec

Délka náušnice: cca 33 mm

Šířka náušnice: cca 10 mm

Váha náušnic: cca 2,50 g

Zapínání: klapka

Poznámka: velikost busty (hlava s dekoltem) je cca 25 cm, délka ucha je 5 cm - vše je tedy menší než lidské rozměry. Při posuzování vhodnosti šperku pro Vás se řiďte rozměry šperku - doporučujeme si vyrobit například papírovou maketu.


Autentické foto, kupujete přesně tento šperk


Jantar

Léčitelé a duchovní věří, že jantar má silnou léčivou a očistnou moc, která z těla vyhání nerovnováhu a posiluje uzdravení. Pohlcuje negativní energie a proměňuje je v pozitivní síly, které podněcují tělo, aby se samo uzdravovalo. Coby mocný ochránce zajišťuje ustavičný kontakt pozemského těla s vyšší duchovní realitou.

Do života přináší stabilitu a pohání nás k naplnění našich přání. Napomáhá v obraně před sklonem k depresím. Podporuje rozum, uvolňuje deprese a zlepšuje pozitivní duševní stav a tvůrčí sebevyjádření. Přináší trpělivost a vyrovnanost, pomáhá při rozhodování. Současně podporuje paměť.  V citové rovině pomáhá jantar nastolovat klid a mír a rozvíjí důvěru.

Na tělesné úrovni nabíjí tělo životní silou a současně z něj dokáže vyhánět nemoci. Tím, že pohltí bolest a negativní energii, umožňuje tělu, aby našlo ztracenou rovnováhu a uzdravilo se samo. Jantar také účinně potlačuje stres.

  • Barva: Hnědá
  • Kód výrobku: AS6J-70
  • Dostupnost: Na skladě
  • 679Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrné, náušnice, jantar, čtverec, Náušnice, Hnědá