Stříbrné náušnice jantar ovál II.jakost | SPERKYAJA.CZ

Vážení zákazníci,
od  14.6. do 24.6.2024 máme z provozních důvodů zavřeno a nebudeme odesílat zásilky ani reagovat na maily. Šperky lze objednávat, ale zboží bude expedováno až od 25.6.2024. Děkujeme za pochopení.
Příjemné nakupování
Tým Šperky a já

Nové -30% Stříbrné náušnice jantar ovál II.jakost Šperky nové II. jakost

Stříbrné náušnice jantar ovál


II.jakost


*** AUTORSKÝ ŠPERK***


Materiál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum: krásný elegantní šperk

Centrální kámen: přírodní baltský jantar (rozměr cca 13 x 9 mm tvar oválu)

Barva kamene: medově hnědá průhledná

Tvar náušnice: ovál

Délka náušnice: cca 33 mm

Šířka náušnice: cca 12 mm

Váha náušnic: cca 3,50 g

Zapínání: klapka

Popis vady: na jednom lůžku je nepatrná stopa lepidla a škrábanec, viz foto v mnohonásobném detailu. vada je patrná pouze při opravdu detailním zkoumání. Sleva je již zohledněna v ceně

Poznámka: velikost busty (hlava s dekoltem) je cca 25 cm, délka ucha je 5 cm - vše je tedy menší než lidské rozměry. Při posuzování vhodnosti šperku pro Vás se řiďte rozměry šperku - doporučujeme si vyrobit například papírovou maketu.


Autentické foto, kupujete přesně tento šperk.


Jantar

Léčitelé a duchovní věří, že jantar má silnou léčivou a očistnou moc, která z těla vyhání nerovnováhu a posiluje uzdravení. Pohlcuje negativní energie a proměňuje je v pozitivní síly, které podněcují tělo, aby se samo uzdravovalo. Coby mocný ochránce zajišťuje ustavičný kontakt pozemského těla s vyšší duchovní realitou.

Do života přináší stabilitu a pohání nás k naplnění našich přání. Napomáhá v obraně před sklonem k depresím. Podporuje rozum, uvolňuje deprese a zlepšuje pozitivní duševní stav a tvůrčí sebevyjádření. Přináší trpělivost a vyrovnanost, pomáhá při rozhodování. Současně podporuje paměť.  V citové rovině pomáhá jantar nastolovat klid a mír a rozvíjí důvěru.

Na tělesné úrovni nabíjí tělo životní silou a současně z něj dokáže vyhánět nemoci. Tím, že pohltí bolest a negativní energii, umožňuje tělu, aby našlo ztracenou rovnováhu a uzdravilo se samo. Jantar také účinně potlačuje stres.

  • Barva: Hnědá
  • Kód výrobku: AS9J-139V
  • Dostupnost: Na skladě
  • 1 115Kč
  • 779Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrné, náušnice, jantar, ovál, II.jakost, Šperky, nové, II., jakost, Hnědá