Stříbrné náušnice lapis lazuli ovál | SPERKYAJA.CZ

Stříbrné náušnice lapis lazuli ovál Náušnice

Stříbrné náušnice lapis lazuli ovál


Materiál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná s mírnou patinou v ozdobné části

Specifikum: nepřehlédnutelný elegantní šperk

Centrální kámen: přírodní lapis lazuli dobarvovaný, velikost cca 7 x 9 mm (ovál)

Barva: sytě modrá lesklá

Délka náušnice: cca 25 mm

Šířka náušnice: cca 10 mm

Váha náušnic: cca 4,50 g

Zapínání: bezpečnostní, viz foto

Poznámka: velikost busty (hlava s dekoltem) je cca 25 cm, délka ucha je 5 cm - vše je tedy menší než lidské rozměry. Při posuzování vhodnosti šperku pro Vás se řiďte rozměry šperku - doporučujeme si vyrobit například papírovou maketu. Náušnice jsou větší, než bývá u nás obvyklá velikostU nás najdete i přívěšek do sady k těmto náušnicím


Autentické foto, kupujete přesně tento šperkLapis lazuli (lazulit):

byl velmi oblíbeným kamenem pro šperkařské účely už ve starém Egyptě (asi všichni známe zlatou masku Tutanchamona, která je bohatě zdobena lapisem. Modrá barva ve spojení se zlatavými kousky pyritu umožňovala pro Egypťany pohled do nesmrtelnosti duše.

Mysticky přináší klid a mír. Působí proti depresi a rychle odstraňuje stres. Dodává odvahu, přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.

Léčitelé věří, že snižuje horečku, krevní obtíže, potlačuje migrénové bolesti hlavy, pomáhá při detoxikaci. Posiluje imunitní systém, pomáhá při respiračních onemocněních, působí na štítnou žlázu a hlasivky, posiluje zrak, snižuje krevní tlak, čistí krev, účinný při nespavosti.

Vhodný pro znamení:

Panna (23.8.-22.9.), Střelec (23.11.-21.12.), pokud je Vám blízký svými vlastnostmi nebo vzhledem, hodí se samozřejmě i pro ostatní znamení

  • Barva: Modrá
  • Kód výrobku: SS05A
  • Dostupnost: Na skladě
  • 949Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrné, náušnice, lapis, lazuli, ovál, Náušnice, Modrá