Stříbrné náušnice lemon citrín dlouhá kapka II.jakost | SPERKYAJA.CZ

-30% Stříbrné náušnice lemon citrín dlouhá kapka II.jakost Šperky nové II. jakost

Stříbrné náušnice lemon citrín dlouhá kapka


II.jakost


Materiál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum:náušnice byly ručně vyrobeny, krásný šperk, jehož  kámen lze obdivovat ze všech stran

Centrální kámen: přírodní broušený lemon citrín, rozměr cca 17 x 6 mm (kapka)

Barva kamene: citrónově žlutá jiskřivá průhledná

Tvar náušnice: dlouhá kapka

Délka náušnice: cca 36 mm

Šířka náušnice: cca 7 mm

Váha náušnic: cca 2,30 g

Zapínání: háček, klapka (za příplatek)

Popis vady: každá náušnice je nepatrně jinak velká, viz foto v detailu v ruce. Při nošení zcela zanedbatelná vada. Sleva je již zohledněna v ceně.
Ilustrační foto, každý šperk je originál díky ruční práci a přírodnímu kameni, autentické je foto šperku s vadou focené v ruce.Citrín:

je žlutá až zlatožlutá odrůda křemene. Zbarvení také odpovídá názvu, který je odvozen od slova "citrón". LEMON CITRÍN je speciálně zbarvený citrónově světle žlutý.

Léčitelé věří, že citrínem obnovíte ztracené síly a energii, blahodárně působí na chronický únavový syndrom, povzbuzuje trávení, slezinu a slinivku břišní, zažehnává infekce v ledvinách a močovém měchýři, pomáhá při očních problémech, podporuje krevní oběh, udržuje v rovnováze činnost štítné žlázy. Posiluje nervy, pomáhá zbavit se všeho škodlivého, příznivě působí při zácpě a zabírá na celulitidu. Působí na problémy při menstruaci a symptomy menopauzy, kdy uvádí do rovnováhy jednotlivé hormony a zahání únavu.

Esotericky je blahodárně působícím křemenem, je to šťastný a štědrý kámen. Je jedním z kamenů hojnosti, učí nás přilákat k sobě bohatství, prosperitu a úspěch, poskytuje štěstí každému, kdo ho vlastní. Předchází nočním můrám a zajišťuje příjemný spánek.

Je vhodný pro znamení Býk, Blíženec, Lev, Panna, ale samozřejmě pokud je Vám blízký svým vzhledem nebo vlastnostmi, hodí se i pro Vás.


  • Barva: Žlutá
  • Kód výrobku: SS454V
  • Dostupnost: Na skladě
  • 622Kč
  • 435Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrné, náušnice, lemon, citrín, dlouhá, kapka, II.jakost, Šperky, nové, II., jakost, Žlutá