Stříbrné náušnice mléčný jantar čtverec | SPERKYAJA.CZ

Vážení zákazníci,
od  14.6. do 24.6.2024 máme z provozních důvodů zavřeno a nebudeme odesílat zásilky ani reagovat na maily. Šperky lze objednávat, ale zboží bude expedováno až od 25.6.2024. Děkujeme za pochopení.
Příjemné nakupování
Tým Šperky a já

Stříbrné náušnice mléčný jantar čtverec Náušnice

Moderní stříbrné náušnice mléčný jantar čtverec


*** AUTORSKÝ ŠPERK***


Materiál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum: krásný jednoduchý elegantní šperk

Centrální kámen: přírodní baltský jantar (rozměr cca 4 x 4 mm- čtverec)

Barva kamene: máslově žlutá průsvitná

Tvar náušnice: čtverec

Délka náušnice: cca 5 mm

Šířka náušnice: cca 5 mm

Váha náušnic: cca 1,40 g

Zapínání: puzeta

Poznámka: velikost busty (hlava s dekoltem) je cca 25 cm, délka ucha je 5 cm - vše je tedy menší než lidské rozměry. Při posuzování vhodnosti šperku pro Vás se řiďte rozměry šperku - doporučujeme si vyrobit například papírovou maketu.


Autentické foto, kupujete přesně tento šperk


Jantar

Léčitelé a duchovní věří, že jantar má silnou léčivou a očistnou moc, která z těla vyhání nerovnováhu a posiluje uzdravení. Pohlcuje negativní energie a proměňuje je v pozitivní síly, které podněcují tělo, aby se samo uzdravovalo. Coby mocný ochránce zajišťuje ustavičný kontakt pozemského těla s vyšší duchovní realitou.

Do života přináší stabilitu a pohání nás k naplnění našich přání. Napomáhá v obraně před sklonem k depresím. Podporuje rozum, uvolňuje deprese a zlepšuje pozitivní duševní stav a tvůrčí sebevyjádření. Přináší trpělivost a vyrovnanost, pomáhá při rozhodování. Současně podporuje paměť.  V citové rovině pomáhá jantar nastolovat klid a mír a rozvíjí důvěru.

Na tělesné úrovni nabíjí tělo životní silou a současně z něj dokáže vyhánět nemoci. Tím, že pohltí bolest a negativní energii, umožňuje tělu, aby našlo ztracenou rovnováhu a uzdravilo se samo. Jantar také účinně potlačuje stres.

  • Barva: Žlutá
  • Kód výrobku: AS4M-02
  • Dostupnost: Na skladě
  • 379Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrné, náušnice, mléčný, jantar, čtverec, Náušnice, Žlutá