Stříbrné náušnice olivín kulaté malé | SPERKYAJA.CZ

Stříbrné náušnice olivín kulaté malé Náušnice

Stříbrné náušnice olivín kulaté malé
Materiál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum: náušnice byly ručně vyrobeny, krása šperku spočívá v jeho jednoduchosti a drobnosti s důrazem na kámen

Centrální kámen: přírodní olivín, rozměr cca 7 mm průměr (kulatý)

Barva kamene: průhledná olivově zelená

Tvar náušnice: kulatý

Délka náušnice: cca 27 mm

Šířka náušnice: cca 8 mm

Váha náušnic: cca 1,60 g

Zapínání: háček, klapka (za příplatek)Ilustrační foto, každý šperk je originál díky ruční práci a přírodnímu kameniOlivín:

patří mezi oblíbené šperkařské kameny pro svou nejčastěji svěží zelenou olivovou barvu.  Odtud také pochází název olivín. Někteří jej znají pod pojmem peridot. Velmi časté jsou v kameni inkluze a lomy, které však nejsou překážkou jejich jedinečnosti, ani neovlivní jejich krásu. Inkluze a další "nedokonalosti" jsou součástí přírody, která učinila každý kámen neopakovatelným a jsou zároveň potvrzením jejich přírodního původu.

„Olivín chrání před zlými silami“, říkalo se už ve starověku. Byl oblíbeným kamenem i pro církevní účely. Někdy je také označován jako kámen milenců.

Vtahuje nás do světa přírody, kam si tak často a rádi chodíme odpočinout, relaxovat a nabrat sil. Dodává radostnou náladu, uklidňuje srdce, ale i mysl. Potlačuje naše špatné vlastnosti - domýšlivost, povýšenost a zlobu.

Léčitelé věří, že olivín podporuje látkovou výměnu, pomáhá při očistě těla, pozitivně působí při léčbě revmatismu, dny a zánětech kloubů.

Je vhodný pro znamení: Lev (23.7.-22.8.), Panna a Ryby, ale samozřejmě pokud je Vám blízký svým vzhledem nebo vlastnostmi, hodí se i pro Vás

  • Barva: Zelená
  • Kód výrobku: SS385
  • Dostupnost: Na skladě
  • 449Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrné, náušnice, olivín, kulaté, malé, Náušnice, Zelená