Stříbrné náušnice olivín slunce | SPERKYAJA.CZ

Stříbrné náušnice olivín slunce Náušnice

Stříbrné náušnice olivín slunce

 


Materiál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná patinovaná

Specifikum: náušnice byly ručně vyrobeny, výrazně patinovaný šperk, nádherně doplňuje barevný odlesk kamene, celý šperk vyvolává dojem starožitnosti

Centrální kámen: přírodní broušený olivín, průměr cca 6 mm (kulatý)

Barva kamene: průhledná jiskřivě zelená

Tvar náušnice: slunce

Délka náušnice: cca 38 mm

Šířka náušnice: cca 20 mm

Váha náušnic: cca 3,90 g

Zapínání: háček, klapka (za příplatek)


 

U nás najdete i přívěšek do sady k těmto náušnicím

 


Ilustrační foto, každý šperk je originál díky ruční práci a přírodnímu kameniOlivín:

patří mezi oblíbené šperkařské kameny pro svou nejčastěji svěží zelenou olivovou barvu.  Odtud také pochází název olivín. Někteří jej znají pod pojmem peridot. Velmi časté jsou v kameni inkluze a lomy, které však nejsou překážkou jejich jedinečnosti, ani neovlivní jejich krásu. Inkluze a další "nedokonalosti" jsou součástí přírody, která učinila každý kámen neopakovatelným a jsou zároveň potvrzením jejich přírodního původu.

„Olivín chrání před zlými silami“, říkalo se už ve starověku. Byl oblíbeným kamenem i pro církevní účely. Někdy je také označován jako kámen milenců.

Vtahuje nás do světa přírody, kam si tak často a rádi chodíme odpočinout, relaxovat a nabrat sil. Dodává radostnou náladu, uklidňuje srdce, ale i mysl. Potlačuje naše špatné vlastnosti - domýšlivost, povýšenost a zlobu.

Léčitelé věří, že olivín podporuje látkovou výměnu, pomáhá při očistě těla, pozitivně působí při léčbě revmatismu, dny a zánětech kloubů.

Je vhodný pro znamení: Lev (23.7.-22.8.), Panna a Ryby, ale samozřejmě pokud je Vám blízký svým vzhledem nebo vlastnostmi, hodí se i pro Vás

  • Barva: Zelená
  • Kód výrobku: SS175
  • Dostupnost: Na skladě
  • 990Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrné, náušnice, olivín, slunce, Náušnice, Zelená