Stříbrné náušnice opál ovál | SPERKYAJA.CZ

Stříbrné náušnice opál ovál Náušnice

Stříbrné náušnice opál ovál


*** AUTORSKÝ ŠPERK***


Materiál: stříbro 925/1000, povrchová úprava rhodium

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum: náušnice byly ručně vyrobeny, působí velmi elegantně

Centrální kámen: přírodní opál, rozměr cca 5x4 mm (ovál)

Barva:  světlá žlutá s barevnými odlesky

Vedlejší kameny: přírodní zirkony čiré

Tvar náušnice: podlouhlý

Délka náušnice: cca 17 mm

Šířka naušnice: cca 4 mm

Váha náušnic: cca 3,70 g

Zapínání: francouzské, bezpečnostní

Poznámka: velikost busty (hlava s dekoltem) je cca 25 cm, délka ucha je 5 cm - vše je tedy menší než lidské rozměry. Při posuzování vhodnosti šperku pro Vás se řiďte rozměry šperku - doporučujeme si vyrobit například papírovou maketu.


Autentické foto, kupujete přesně tento šperk


Opál:

Je nesmírně zajímavým a oblíbeným kamenem ve šperkařství, a to pro svou velmi efektní hru barev, kterou dokáže na světle rozehrát. Pro svůj opalizující vzhled může být přiřazen všem energiím, planetám a elementům.

Obsahuje barvy i schopnosti všech dalších kamenů, proto může být nabit a naprogramován každým typem energie, přináší štěstí a odhaluje naši vnitřní krásu, probouzí duševní a mystické vize, pomáhá při astrálních projekcích, dokáže pohlcovat i vysílat, je karmickým kamenem, učí nás, že vše, co vyšleme se nám vrátí zase zpátky, je i ochranným kamenem a může nás učinit „neviditelnými“, pomáhá objevit a projevit skutečné vlastní já, rozvíjí naše psychické síly, zesiluje zvláštnosti charakteru a odhaluje osobní vlastnosti, které je třeba přeměnit, vnáší do života světlo, spontánnost a umělecké sklony. Zesiluje city a odstraňuje zábrany, vyvolává věrnost a loajalitu.


Opály se brousí tak, aby co nejvíce vynikl jejich lesk a barevná hra uvnitř drahého kamene, tedy do hladkého leštěného tvaru čočky nebo dublety. Dubleta je spíše plochý hladký a tenký tvar. Čočka je vypouklá.

Vzhledem k tomu, že opály obsahují poměrně vysoké procento vody, není dobré opály vystavovat přímým slunečním paprskům, neboť může docházet ke ztrátě vody a narušení tohoto drahého kamene prasklinami či ztrátou barev.


Světové naleziště opálů je Austrálie
  • Barva: Žlutá
  • Kód výrobku: AS7P-20
  • Dostupnost: Na skladě
  • 2 575Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrné, náušnice, opál, ovál, Náušnice, Žlutá