Stříbrné náušnice opál slunce | SPERKYAJA.CZ

Stříbrné náušnice opál slunce Náušnice

Stříbrné náušnice opál slunce


 

Materiál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum: náušnice byly ručně vyrobeny, působí velmi elegantně

Centrální kámen: přírodní australský opál, rozměr cca 6 mm průměr (kulatý)

Barva:  světlá  s barevnými odlesky

Tvar náušnice: slunce

Délka naušnice: cca 39 mm

Šířka naušnice: cca 22 mm

Váha náušnic: cca 3,80 g

Zapínání: háček, klapka (za příplatek)


Ilustrační foto, každý šperk je originál díky ruční práci a přírodnímu kameni


Opál:

Je nesmírně zajímavým a oblíbeným kamenem ve šperkařství, a to pro svou velmi efektní hru barev, kterou dokáže na světle rozehrát. Pro svůj opalizující vzhled může být přiřazen všem energiím, planetám a elementům.

Obsahuje barvy i schopnosti všech dalších kamenů, proto může být nabit a naprogramován každým typem energie, přináší štěstí a odhaluje naši vnitřní krásu, probouzí duševní a mystické vize, pomáhá při astrálních projekcích, dokáže pohlcovat i vysílat, je karmickým kamenem, učí nás, že vše, co vyšleme se nám vrátí zase zpátky, je i ochranným kamenem a může nás učinit „neviditelnými“, pomáhá objevit a projevit skutečné vlastní já, rozvíjí naše psychické síly, zesiluje zvláštnosti charakteru a odhaluje osobní vlastnosti, které je třeba přeměnit, vnáší do života světlo, spontánnost a umělecké sklony. Zesiluje city a odstraňuje zábrany, vyvolává věrnost a loajalitu.


Opály se brousí tak, aby co nejvíce vynikl jejich lesk a barevná hra uvnitř drahého kamene, tedy do hladkého leštěného tvaru čočky nebo dublety. Dubleta je spíše plochý hladký a tenký tvar. Čočka je vypouklá.

Vzhledem k tomu, že opály obsahují poměrně vysoké procento vody, není dobré opály vystavovat přímým slunečním paprskům, neboť může docházet ke ztrátě vody a narušení tohoto drahého kamene prasklinami či ztrátou barev.


Světové naleziště opálů je Austrálie
  • Barva: Vícebarevná
  • Kód výrobku: SS406
  • Dostupnost: Na skladě
  • 1 434Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrné, náušnice, opál, slunce, Náušnice, Vícebarevná