Stříbrné náušnice rubín ovál velký | SPERKYAJA.CZ

Vážení zákazníci,
od  14.6. do 24.6.2024 máme z provozních důvodů zavřeno a nebudeme odesílat zásilky ani reagovat na maily. Šperky lze objednávat, ale zboží bude expedováno až od 25.6.2024. Děkujeme za pochopení.
Příjemné nakupování
Tým Šperky a já

Stříbrné náušnice rubín ovál velký Náušnice

Stříbrné náušnice rubín ovál velký


Materiál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum: náušnice byly ručně vyrobeny, jednoduchý šperk, který dává výrazně vyniknout kráse rubínu

Centrální kámen: přírodní rubín, rozměr  cca 14 x 10 mm (ovál)

Barva kamene: červenorůžová neprůhledná

Tvar náušnice: ovál

Délka náušnice: cca 31 mm

Šířka náušnice: cca 11 mm

Váha náušnic: cca 4,50 g

Zapínání: háček, klapka (za příplatek)Ilustrační foto, každý šperk je originál díky ruční práci a přírodnímu kameniRubín:

patří mezi nejvzácnější šperkařské kameny. Vyskytuje se v barvách červená, růžová, nachová a někdy hnědavě červená. Čím je kámen průhlednější a bez inkluzí, tím je vzácnější a dražší. Inkluzí označujeme cizí částici v kameni, která se v kameni nachází, typicky třeba zrnko prachu nebo písku, které výrazně snižuje cenu jakéhokoliv drahého kamene.

Kameny, které se používají do našich šperků, nejsou nijak upravovány chemickou ani fyzikální cestou, protože nám záleží na tom, aby kameny vynikly tak, jak je stvořila příroda. Klademe důraz na cenovou dostupnost našich šperků, vsazujeme do nich tedy přírodní rubíny, ale ne v drahokamové kvalitě, tedy s inkluzemi, neprůhledné, nebo jen lehce průhledné. Naším cílem je mít ve šperku přírodní kámen za rozumnou cenu.

Léčitelé věří, že Rubín je afrodiziakum a dovoluje zažít všechny formy lásky a smyslnosti. Prohlubuje vztahy a povzbuzuje k pocitu porozumění a komunikace. Nosit rubín během milování může pomoci obnovit a udržet vášeň a zvýšit i šanci na početí. Rubín umožňuje sdílet energii lásky i přes bolavou minulost, zároveň potlačuje hněv a negativní energii. Podporuje tak pozitivní a odvážnější část vašeho já. Rubín přináší světlo do temnoty života. Podporuje pocit štěstí a zlepšuje vnímání duchovní energie, která je všude kolem nás. Může být také prospěšný při regulaci tělesné hmotnosti.

Je nejvhodnějším kamenem pro znamení Beran, Lev, Ryby. Pokud je Vám blízký svými vlastnostmi, pak je vhodný i pro ostatní znamení.

  • Barva: Růžová
  • Kód výrobku: SS420
  • Dostupnost: Na skladě
  • 1 147Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrné, náušnice, rubín, ovál, velký, Náušnice, Růžová