Stříbrné náušnice tygří oko květina | SPERKYAJA.CZ

Stříbrné náušnice tygří oko květina Náušnice

Stříbrné náušnice tygří oko květinaMateriál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná výrazně patinovaná

Specifikum: náušnice byly ručně vyrobeny, patinovaný šperk, nádherně doplňuje silný lesk kamene, celý šperk vyvolává dojem starožitnosti

Centrální kámen: přírodní tygří oko, velikost cca  5 x 5 mm (kulatý)

Barva kamene: zlatavě hnědá lesklá neprůhledná

Tvar náušnice: květina

Délka naušnice: 1,8 cm

Šířka naušnice: cca 7 mm

Váha náušnic: cca 2,30 g

Zapínání: bezpečnostní, viz foto


Ilustrační foto, každý šperk je originál díky ruční práci a přírodnímu kameniTygří oko:

Tento vskutku na první pohled velmi krásný a tajemný kámen si oblíbí jistě každý z nás. Pokud se na kámen pozorně zadíváte, může vám skutečně připomínat hnědočerné kočičí nebo tygří oko. Podle toho si také získal název. Nejčastěji můžeme kámen nalézt v barvě zlatohnědé, hnědočerné i dalších zemitých odstínech.

Pro svůj okouzlující vzhled je Tygří oko vsazováno do nejrůznějších drahých šperků. Ve šperkařství je jeho cena poměrně vysoká. Klenoty se zasazeným Tygřím okem jsou stále žádanější.

Mysticky Tygří oko napomáhá v rozhodování a vyrovnávání obou mozkových hemisfér. Spojuje pozemskou sílu se sílou samotného zlatavého Slunce – a to je silná kombinace. Někteří lidé tento kámen odsuzují, jiní jej milují. Faktem však je, že vlastníka Tygřího oka nenechá kámen chladným.  Pro své dokonalé spojení dvou sil je velmi žádaným kamenem

Kámen je považován za jistý druh ochrany, který chrání před vnějším i vnitřním nebezpečím. Pomáhá odbourávat závislost a smutek po druhých lidech a dokáže vrátit člověka „zpět na pevnou zem“, pokud ztratil spojení s realitou. Člověk, který Tygří oko vlastní, si může naplno uvědomit svou vlastní hodnotu a začne si sám sebe vážit.

Léčitelé věří, že pomáhá odbourávat stres a napomáhá navazovat pocit vnitřního klidu. Zlepšuje koncentraci a soustředění. Působí příznivě na problémy týkající se kloubů a kostí. Pročišťuje organismus, podporuje činnost jater a ledvin, posiluje oční svaly a zrak a v neposlední řadě také ničí bakterie a nejrůznější viry.  Zmírňuje migrénozní stavy a reguluje látkovou výměnu, mírní astmatické potíže.

Je vhodný pro znamení: Býk, Panna, ale samozřejmě pokud je Vám blízký svým vzhledem nebo vlastnostmi, hodí se i pro Vás

  • Barva: Hnědá
  • Kód výrobku: SS76
  • Dostupnost: Na skladě
  • 459Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrné, náušnice, tygří, oko, květina, Náušnice, Hnědá