Stříbrný náhrdelník citrín triangl | SPERKYAJA.CZ

Stříbrný náhrdelník citrín triangl Náhrdelníky, řetízky

Stříbrný náhrdelník citrín trianglMateriál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná s mírnou patinou v ozdobné části

Specifikum: ručně vyrobeno, velmi poutavý a netradiční náhrdelník

Délka náhrdelníku: cca 47 cm

Centrální kameny: přírodní citríny broušené, triangl cca 8x8 mm, cca 5x8 mm kapka,cca 6x6 mm čtverec

Rozměry ozdobné části: cca 3,8 x 3,7 cm

Váha: cca 15,00 g


Ilustrační foto, každý šperk je originál, díky ruční práci a přírodnímu kameni. Na přání zašlu autentické foto


Citrín:
je žlutá až zlatožlutá odrůda křemene. Zbarvení také odpovídá názvu, který je odvozen od slova "citrón". Drahokamová kvalita citrínů je dnes už velmi vzácná, ale bylo zjištěno, že citrín se dá pomocí tepelné úpravy vyrobit z ametystu, což je mnohem dostupnější odrůda křemene. A proto dnes najdeme spoustu stříbrných, ale i zlatých šperků, ve kterých můžeme krásu citrínu obdivovat, a to v mnoha barevných provedeních žluté až po citrónově žlutou, někdy přezdívanou LEMON CITRÍN.
Léčitelé věří, že citrínem obnovíte ztracené síly a energii, blahodárně působí na chronický únavový syndrom, povzbuzuje trávení, slezinu a slinivku břišní, zažehnává infekce v ledvinách a močovém měchýři, pomáhá při očních problémech, podporuje krevní oběh, udržuje v rovnováze činnost štítné žlázy. Posiluje nervy, pomáhá zbavit se všeho škodlivého, příznivě působí při zácpě a zabírá na celulitidu. Působí na problémy při menstruaci a symptomy menopauzy, kdy uvádí do rovnováhy jednotlivé hormony a zahání únavu.
Esotericky je blahodárně působícím křemenem, je to šťastný a štědrý kámen. Je jedním z kamenů hojnosti, učí nás přilákat k sobě bohatství, prosperitu a úspěch, poskytuje štěstí každému, kdo ho vlastní. Předchází nočním můrám a zajišťuje příjemný spánek.
Je vhodný pro znamení: Býk, Blíženec, Lev, Panna, ale samozřejmě pokud je Vám blízký svým vzhledem nebo vlastnostmi, hodí se i pro Vás

  • Barva: Žlutá
  • Kód výrobku: SS258
  • Dostupnost: Na skladě
  • 3 135Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, náhrdelník, citrín, triangl, Náhrdelníky, řetízky, Žlutá