Stříbrný náramek lapis lazuli ovál | SPERKYAJA.CZ

Vážení zákazníci,
od  14.6. do 24.6.2024 máme z provozních důvodů zavřeno a nebudeme odesílat zásilky ani reagovat na maily. Šperky lze objednávat, ale zboží bude expedováno až od 25.6.2024. Děkujeme za pochopení.
Příjemné nakupování
Tým Šperky a já

Stříbrný náramek lapis lazuli ovál Náramky

Stříbrný náramek lapis lazuli ovál
Materiál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum: šperk vhodný do společnosti i na všední den

Kámen: přírodní lapis lazuli, ovál,  11 ks

Velikost jednoho kamene: cca 7 x 5 mm

Barva kamene: sytě modrá neprůhledná, často s třpytivými kousky pyritu. Barva nebledne ani po letech a byla velmi oblíbeným šperkařským kamenem už ve starém Egyptě

Délka náramku: cca 19 cm

Hmotnost náramku: cca 5,90 g


Ilustrační foto, každý šperk je originál díky ruční práci a přírodnímu kameni


Lapis lazuli (lazulit):

byl velmi oblíbeným kamenem pro šperkařské účely už ve starém Egyptě (asi všichni známe zlatou masku Tutanchamona, která je bohatě zdobena lapisem. Modrá barva ve spojení se zlatavými kousky pyritu umožňovala pro Egypťany pohled do nesmrtelnosti duše.

Mysticky přináší klid a mír. Působí proti depresi a rychle odstraňuje stres. Dodává odvahu, přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.

Léčitelé věří, že snižuje horečku, krevní obtíže, potlačuje migrénové bolesti hlavy, pomáhá při detoxikaci. Posiluje imunitní systém, pomáhá při respiračních onemocněních, působí na štítnou žlázu a hlasivky, posiluje zrak, snižuje krevní tlak, čistí krev, účinný při nespavosti.

Vhodný pro znamení: Panna (23.8.-22.9.), Střelec (23.11.-21.12.), pokud je Vám blízký svými vlastnostmi nebo vzhledem, hodí se samozřejmě i pro ostatní znamení  • Barva: Modrá
  • Kód výrobku: SS391
  • Dostupnost: Na skladě
  • 1 999Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, náramek, lapis, lazuli, ovál, Náramky, Modrá