Stříbrný náramek měsíční kámen, topaz, olivín, citrín, iolit, záhněda, labradorit, ametyst, granát | SPERKYAJA.CZ

Stříbrný náramek měsíční kámen, topaz, olivín, citrín, iolit, záhněda, labradorit, ametyst, granát  Náramky

Velmi elegantní stříbrný náramek s přírodními kameny


Materiál: Stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná

Specifikum: ručně vyrobený mimořádně elegantní šperk vhodný na všední nošení i do společnosti

Kameny: broušené přírodní kameny , celkem 9 ks (Měsíční kámen, modrý topaz, labradorit, citrín, iolit, olivín, granát, záhněda, ametyst)

Velikost kamenů: rozměr cca 6x8 mm

Barva kamene: různá

Délka náramku: cca 21 cm

Hmotnost náramku: cca 7,30 g


Ilustrační foto, každý šperk je originál díky ruční práci a přírodnímu kameni. Na přání zašlu autentické foto

 


Měsíční kámen:

Poznáme velmi snadno podle jeho tajemného, mléčného, nejčastěji lehce namodralého jasu, podobného měsíčnímu svitu. Odtud je odvozen jeho název: měsíční kámen.
Kámen je úzce spjat s cyklem měsíce, který je stejně dlouhý jako ženský měsíční cyklus, proto je měsíční kámen přiřčen, stejně jako měsíc, ženskému aspektu.

Je symbolem tradičních ženských vlastností, jako jsou plodnost, jemnost, intuice...

Léčitelé věří, že měsíční kámen tedy pomáhá léčit tradiční ženské potíže, jako jsou bolesti při mentruaci, má pozitivní vliv na reprodukční orgány a také napomáhá udržovat v rovnováze mužskou a ženskou energii. U kojících žen může pomoci tvorbě mléka. U starších žen může mít pozitivní vliv při hormonálních výkyvech v přechodu

Nejkrásnější kameny s nádherně modravým třpytem najdeme na Srí Lance.

Lomy v kameni nejsou na závadu, ale vzhledem ke struktuře kamene, se v něm vyskytují  téměř vždy a dodávají tak šperku na unikátnosti. nejčastěji se brousí do tvaru kabošonu, aby co nejvíce vynikla tajemná záře kamene

Je vhodný pro znamení:

Kozoroh (22. 12. - 19. 1.), Ryby (19. 2. - 20. 3.), Rak (23.6.-22.7.), ale samozřejmě pokud je Vám blízký svým vzhledem nebo vlastnostmi, hodí se i pro Vás


Citrín:

je žlutá až zlatožlutá odrůda křemene. Zbarvení také odpovídá názvu, který je odvozen od slova "citrón". LEMON CITRÍN je speciálně zbarvený citrónově světle žlutý.

Léčitelé věří, že citrínem obnovíte ztracené síly a energii, blahodárně působí na chronický únavový syndrom, povzbuzuje trávení, slezinu a slinivku břišní, zažehnává infekce v ledvinách a močovém měchýři, pomáhá při očních problémech, podporuje krevní oběh, udržuje v rovnováze činnost štítné žlázy. Posiluje nervy, pomáhá zbavit se všeho škodlivého, příznivě působí při zácpě a zabírá na celulitidu. Působí na problémy při menstruaci a symptomy menopauzy, kdy uvádí do rovnováhy jednotlivé hormony a zahání únavu.

Esotericky je blahodárně působícím křemenem, je to šťastný a štědrý kámen. Je jedním z kamenů hojnosti, učí nás přilákat k sobě bohatství, prosperitu a úspěch, poskytuje štěstí každému, kdo ho vlastní. Předchází nočním můrám a zajišťuje příjemný spánek.

Je vhodný pro znamení Býk, Blíženec, Lev, Panna, ale samozřejmě pokud je Vám blízký svým vzhledem nebo vlastnostmi, hodí se i pro Vás.


  • Barva: Vícebarevná
  • Kód výrobku: SS244
  • Dostupnost: Na skladě
  • 3 274Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, náramek, měsíční, kámen, topaz, olivín, citrín, iolit, záhněda, labradorit, ametyst, granát, Náramky, Vícebarevná