Stříbrný náramek olivín ovál | SPERKYAJA.CZ

Stříbrný náramek olivín ovál Náramky

Stříbrný náramek olivín ovál


Materiál: stříbro 925/1000

Délka náramku: nastavitelná až na cca 21 cm

Barva materiálu: stříbrná

Kámen: přírodní olivín

Velikost jednoho kamene: cca 5 x 7 mm

Barva kamene: zelená průhledná

Specifikum: šperk vhodný do společnosti i na všední nošení

Hmotnost náramku: cca 7,20 g


Ilustrační foto, kždý šperk je originál díky ruční práci a přírodnímu kameni


Olivín:

patří mezi oblíbené šperkařské kameny pro svou nejčastěji svěží zelenou olivovou barvu.  Odtud také pochází název olivín. Někteří jej znají pod pojmem peridot. Velmi časté jsou v kameni inkluze a lomy, které však nejsou překážkou jejich jedinečnosti, ani neovlivní jejich krásu. Inkluze a další "nedokonalosti" jsou součástí přírody, která učinila každý kámen neopakovatelným a jsou zároveň potvrzením jejich přírodního původu.

„Olivín chrání před zlými silami“, říkalo se už ve starověku. Byl oblíbeným kamenem i pro církevní účely. Někdy je také označován jako kámen milenců.

Vtahuje nás do světa přírody, kam si tak často a rádi chodíme odpočinout, relaxovat a nabrat sil. Dodává radostnou náladu, uklidňuje srdce, ale i mysl. Potlačuje naše špatné vlastnosti - domýšlivost, povýšenost a zlobu.

Léčitelé věří, že olivín podporuje látkovou výměnu, pomáhá při očistě těla, pozitivně působí při léčbě revmatismu, dny a zánětech kloubů.

Je vhodný pro znamení: Lev (23.7.-22.8.), Panna a Ryby,ale samozřejmě pokud je Vám blízký svým vzhledem nebo vlastnostmi, hodí se i pro Vás

  • Barva: Zelená
  • Kód výrobku: SS113
  • Dostupnost: Na skladě
  • 3 669Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, náramek, olivín, ovál, Náramky, Zelená