Stříbrný náramek rubín ovál | SPERKYAJA.CZ

Stříbrný náramek rubín ovál   Náramky

Stříbrný náramek rubín ovál


*** AUTORSKÝ ŠPERK***


Typ náramku: řetízkový

Délka náramku: nastavitelná až na cca 19 cm

Materiál: stříbro 925/1000, povrchová úprava rhodium

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Kámen: přírodní rubín (ovál), na dozdobení přírodní čiré zirkony

Barva kamenů: jiskřivá růžovočervená průhledná

Šířka náramku (velikost největšího dílu): cca 8 x 6 mm

Rozměry kamene:  cca 5 x 3 mm

Hmotnost náramku: cca 3,00 g


Autentické foto, kupujete přesně tento šperk.


Rubín:

patří mezi nejvzácnější šperkařské kameny. Vyskytuje se v barvách červená, růžová, nachová a někdy hnědavě červená. Čím je kámen průhlednější a bez inkluzí, tím je vzácnější a dražší. Inkluzí označujeme cizí částici v kameni, která se v kameni nachází, typicky třeba zrnko prachu nebo písku, které výrazně snižuje cenu jakéhokoliv drahého kamene.

Kameny, které se používají do našich šperků, nejsou nijak upravovány chemickou ani fyzikální cestou, protože nám záleží na tom, aby kameny vynikly tak, jak je stvořila příroda. Klademe důraz na cenovou dostupnost našich šperků, vsazujeme do nich tedy přírodní rubíny, ale ne v drahokamové kvalitě, tedy s inkluzemi, neprůhledné, nebo jen lehce průhledné. Naším cílem je mít ve šperku přírodní kámen za rozumnou cenu.

Léčitelé věří, že Rubín je afrodiziakum a dovoluje zažít všechny formy lásky a smyslnosti. Prohlubuje vztahy a povzbuzuje k pocitu porozumění a komunikace. Nosit rubín během milování může pomoci obnovit a udržet vášeň a zvýšit i šanci na početí. Rubín umožňuje sdílet energii lásky i přes bolavou minulost, zároveň potlačuje hněv a negativní energii. Podporuje tak pozitivní a odvážnější část vašeho já. Rubín přináší světlo do temnoty života. Podporuje pocit štěstí a zlepšuje vnímání duchovní energie, která je všude kolem nás. Může být také prospěšný při regulaci tělesné hmotnosti.

Je nejvhodnějším kamenem pro znamení Beran, Lev, Ryby. Pokud je Vám blízký svými vlastnostmi, pak je vhodný i pro ostatní znamení.

  • Barva: Růžová
  • Kód výrobku: AS4P-40
  • Dostupnost: Na skladě
  • 1 699Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, náramek, rubín, ovál, Náramky, Růžová