Stříbrný přívěšek jantar trikolor strom ovál | SPERKYAJA.CZ

Stříbrný přívěšek jantar trikolor strom ovál Přívěšky

Stříbrný přívěšek jantar trikolor strom ovál


*** AUTORSKÝ ŠPERK***


Materiál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná velmi lehce patinovaná

Specifikum: krásný bohatě zdobený šperk 

Délka přívěšku i se závěsem: cca 41 mm

Šířka přívěšku: cca 23 mm

Kámen: přírodní baltský jantar

Barva kamene: medově hnědá, žlutá, zelená průhledná

Rozměry kamene: cca 3 mm průměr (kulatý)

Váha: cca 3,20 g

Poznámka: velikost busty (hlava s dekoltem) je cca 25 cm- je tedy menší než lidské rozměry. Při posuzování vhodnosti šperku pro Vás se řiďte rozměry šperku - doporučujeme si vyrobit například papírovou maketu.Autentické foto, kupujete přesně tento šperk. Řetízek není součástí prodeje.


Jantar

Léčitelé a duchovní věří, že jantar má silnou léčivou a očistnou moc, která z těla vyhání nerovnováhu a posiluje uzdravení. Pohlcuje negativní energie a proměňuje je v pozitivní síly, které podněcují tělo, aby se samo uzdravovalo. Coby mocný ochránce zajišťuje ustavičný kontakt pozemského těla s vyšší duchovní realitou.

Do života přináší stabilitu a pohání nás k naplnění našich přání. Napomáhá v obraně před sklonem k depresím. Podporuje rozum, uvolňuje deprese a zlepšuje pozitivní duševní stav a tvůrčí sebevyjádření. Přináší trpělivost a vyrovnanost, pomáhá při rozhodování. Současně podporuje paměť.  V citové rovině pomáhá jantar nastolovat klid a mír a rozvíjí důvěru.

Na tělesné úrovni nabíjí tělo životní silou a současně z něj dokáže vyhánět nemoci. Tím, že pohltí bolest a negativní energii, umožňuje tělu, aby našlo ztracenou rovnováhu a uzdravilo se samo. Jantar také účinně potlačuje stres.

  • Barva: Vícebarevná
  • Kód výrobku: AS6J-61
  • Dostupnost: Na skladě
  • 865Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, přívěšek, jantar, trikolor, strom, ovál, Přívěšky, Vícebarevná