Stříbrný přívěšek lapis lazuli kulatý velký | SPERKYAJA.CZ

Stříbrný přívěšek lapis lazuli kulatý velký Přívěšky

Stříbrný přívěšek velký lapis lazuliMateriál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum: nepřehlédnutelný krásný šperk

Délka přívěšku: cca 29 mm

Šířka přívěšku: cca 19 mm

Kámen: přírodní lapis lazuli

Barva kamene: sytě modrá se zlatavě třpytivými kousky pyritu. Barva nebledne ani po letech a byla velmi oblíbeným drahým kamenem už ve starém Egyptě

Rozměry kamene: cca 18 mm průměr

Váha: cca 5,60 g


Ilustrační foto, každý šperk je originál díky ruční práci a přírodnímu kameni


 

Lapis lazuli (lazulit):
byl velmi oblíbeným kamenem pro šperkařské účely už ve starém Egyptě (asi všichni známe zlatou masku Tutanchamona, která je bohatě zdobena lapisem. Modrá barva ve spojení se zlatavými kousky pyritu umožňovala pro Egypťany pohled do nesmrtelnosti duše.
Mysticky přináší klid a mír. Působí proti depresi a rychle odstraňuje stres. Dodává odvahu, přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.
Léčitelé věří, že snižuje horečku, krevní obtíže, potlačuje migrénové bolesti hlavy, pomáhá při detoxikaci. Posiluje imunitní systém, pomáhá při respiračních onemocněních, působí na štítnou žlázu a hlasivky, posiluje zrak, snižuje krevní tlak, čistí krev, účinný při nespavosti.
Vhodný pro znamení:
Panna (23.8.-22.9.), Střelec (23.11.-21.12.), pokud je Vám blízký svými vlastnostmi nebo vzhledem, hodí se samozřejmě i pro ostatní znamení

  • Barva: Modrá
  • Kód výrobku: SS363
  • Dostupnost: Na skladě
  • 790Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, přívěšek, lapis, lazuli, kulatý, velký, Přívěšky, Modrá