Stříbrný přívěšek lapis lazuli květina | SPERKYAJA.CZ

Stříbrný přívěšek lapis lazuli květina Přívěšky

Stříbrný přívěšek lapis lazuli květinaMateriál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná patinovaná v ozdobné části

Specifikum: nepřehlédnutelný elegantní šperk s nádechem starožitnosti

Délka přívěšku: cca 23 mm

Šířka přívěšku: cca 13 mm

Kámen: přírodní lapis lazuli

Barva kamene: sytě modrá se třpytivě zlatavými kousky pyritu. Barva nebledne ani po letech a byla velmi oblíbeným šperkařským kamenem už ve starém Egyptě

Rozměry kamene: cca 7 mm průměr

Váha: cca 1,90 gDo sady k tomuto přívěšku u nás najdete i náušnice


Ilustrační  foto, každý šperk je originál díky ruční práci a přírodnímu kameniLapis lazuli (lazulit):

byl velmi oblíbeným kamenem pro šperkařské účely už ve starém Egyptě (asi všichni známe zlatou masku Tutanchamona, která je bohatě zdobena lapisem. Modrá barva ve spojení se zlatavými kousky pyritu umožňovala pro Egypťany pohled do nesmrtelnosti duše.

Mysticky přináší klid a mír. Působí proti depresi a rychle odstraňuje stres. Dodává odvahu, přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.

Léčitelé věří, že snižuje horečku, krevní obtíže, potlačuje migrénové bolesti hlavy, pomáhá při detoxikaci. Posiluje imunitní systém, pomáhá při respiračních onemocněních, působí na štítnou žlázu a hlasivky, posiluje zrak, snižuje krevní tlak, čistí krev, účinný při nespavosti.

Vhodný pro znamení:

Panna (23.8.-22.9.), Střelec (23.11.-21.12.), pokud je Vám blízký svými vlastnostmi nebo vzhledem, hodí se samozřejmě i pro ostatní znamení  • Barva: Modrá
  • Kód výrobku: SS89
  • Dostupnost: Na skladě
  • 367Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, přívěšek, lapis, lazuli, květina, Přívěšky, Modrá