Stříbrný přívěšek olivín slunce | SPERKYAJA.CZ

Vážení zákazníci,
od  14.6. do 24.6.2024 máme z provozních důvodů zavřeno a nebudeme odesílat zásilky ani reagovat na maily. Šperky lze objednávat, ale zboží bude expedováno až od 25.6.2024. Děkujeme za pochopení.
Příjemné nakupování
Tým Šperky a já

Stříbrný přívěšek olivín slunce Přívěšky

Stříbrný přívěšek olivín slunceMateriál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná patinovaná v ozdobné části

Specifikum: přívěšek byl ručně vyroben, výrazně patinovaný šperk, nádherně doplňuje barevný odlesk kamene, celý šperk vyvolává dojem starožitnosti

Délka přívěšku: cca 35 mm

Šířka přívěšku: cca 21 mm

Kámen: přírodní broušený olivín

Barva kamene:  zelená jiskřivá průhledná

Rozměry kamene: cca 7 mm průměr (kulatý)

Váha: cca 3,30 g


Do sady k tomuto přívěšku u nás najdete i náušnice


Ilustrační foto, každý šperk je originál díky ruční práci a přírodnímu kameniOlivín:

patří mezi oblíbené šperkařské kameny pro svou nejčastěji svěží zelenou olivovou barvu.  Odtud také pochází název olivín. Někteří jej znají pod pojmem peridot. Velmi časté jsou v kameni inkluze a lomy, které však nejsou překážkou jejich jedinečnosti, ani neovlivní jejich krásu. Inkluze a další "nedokonalosti" jsou součástí přírody, která učinila každý kámen neopakovatelným a jsou zároveň potvrzením jejich přírodního původu.

„Olivín chrání před zlými silami“, říkalo se už ve starověku. Byl oblíbeným kamenem i pro církevní účely. Někdy je také označován jako kámen milenců.

Vtahuje nás do světa přírody, kam si tak často a rádi chodíme odpočinout, relaxovat a nabrat sil. Dodává radostnou náladu, uklidňuje srdce, ale i mysl. Potlačuje naše špatné vlastnosti - domýšlivost, povýšenost a zlobu.

Léčitelé věří, že olivín podporuje látkovou výměnu, pomáhá při očistě těla, pozitivně působí při léčbě revmatismu, dny a zánětech kloubů.

Je vhodný pro znamení: Lev (23.7.-22.8.), Panna a Ryby, ale samozřejmě pokud je Vám blízký svým vzhledem nebo vlastnostmi, hodí se i pro Vás

  • Barva: Zelená
  • Kód výrobku: SS231
  • Dostupnost: Na skladě
  • 725Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, přívěšek, olivín, slunce, Přívěšky, Zelená