Stříbrný přívěšek rubín květina | SPERKYAJA.CZ

Stříbrný přívěšek rubín květina Přívěšky

Stříbrný přívěšek rubín květinaMateriál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná patinovaná v ozdobné části

Specifikum: nepřehlédnutelný elegantní šperk s nádechem starožitnosti

Délka přívěšku: cca 23 mm

Šířka přívěšku: cca 13 mm

Kámen: přírodní rubín

Barva kamene: tmavá červená neprůhledná

Rozměry kamene: cca 13 mm průměr

Váha: cca 1,90 g


Do sady k tomuto přívěšku u nás najdete i náušnice


Ilustrační  foto, každý šperk je originál díky ruční práci a přírodnímu kameniRubín:


patří mezi nejvzácnější šperkařské kameny. Vyskytuje se v barvách červená, růžová, nachová a někdy hnědavě červená. Čím je kámen průhlednější a bez inkluzí, tím je vzácnější a dražší. Inkluzí označujeme cizí částici v kameni, která se v kameni nachází, typicky třeba zrnko prachu nebo písku, které výrazně snižuje cenu jakéhokoliv drahého kamene.


Kameny, které se používají do našich šperků, nejsou nijak upravovány chemickou ani fyzikální cestou, protože nám záleží na tom, aby kameny vynikly tak, jak je stvořila příroda. Klademe důraz na cenovou dostupnost našich šperků, vsazujeme do nich tedy přírodní rubíny, ale ne v drahokamové kvalitě, tedy s inkluzemi, neprůhledné, nebo jen lehce průhledné. Naším cílem je mít ve šperku přírodní kámen za rozumnou cenu.


Léčitelé věří, že Rubín je afrodiziakum a dovoluje zažít všechny formy lásky a smyslnosti. Prohlubuje vztahy a povzbuzuje k pocitu porozumění a komunikace. Nosit rubín během milování může pomoci obnovit a udržet vášeň a zvýšit i šanci na početí. Rubín umožňuje sdílet energii lásky i přes bolavou minulost, zároveň potlačuje hněv a negativní energii. Podporuje tak pozitivní a odvážnější část vašeho já. Rubín přináší světlo do temnoty života. Podporuje pocit štěstí a zlepšuje vnímání duchovní energie, která je všude kolem nás. Může být také prospěšný při regulaci tělesné hmotnosti.


Je nejvhodnějším kamenem pro znamení Beran, Lev, Ryby. Pokud je Vám blízký svými vlastnostmi, pak je vhodný i pro ostatní znamení.


  • Barva: Červená
  • Kód výrobku: SS105
  • Dostupnost: Na skladě
  • 437Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, přívěšek, rubín, květina, Přívěšky, Červená