Stříbrný prsten citrín kulatý | SPERKYAJA.CZ

Stříbrný prsten citrín kulatý Prsteny

Stříbrný prsten s přírodním citrínemMateriál: stříbro 925/1000

Specifikum:prsten byl ručně vyroben, jemný elegantní šperk

Velikost: dle výběru

Velikost hlavy prstenu: cca 5 mm průměr

Centrální kámen: přírodní broušený citrín

Barva kamene: průhledná jiskřivá žlutá

Velikost centrálního kamene: cca 4 mm průměr

Váha prstenu: cca 1,00 g

 


Ilustrační foto, každý šperk je originál díky ruční práci a přírodnímu kameni
Citrín:

je žlutá až zlatožlutá odrůda křemene. Zbarvení také odpovídá názvu, který je odvozen od slova "citrón". LEMON CITRÍN je speciálně zbarvený citrónově světle žlutý.

Léčitelé věří, že citrínem obnovíte ztracené síly a energii, blahodárně působí na chronický únavový syndrom, povzbuzuje trávení, slezinu a slinivku břišní, zažehnává infekce v ledvinách a močovém měchýři, pomáhá při očních problémech, podporuje krevní oběh, udržuje v rovnováze činnost štítné žlázy. Posiluje nervy, pomáhá zbavit se všeho škodlivého, příznivě působí při zácpě a zabírá na celulitidu. Působí na problémy při menstruaci a symptomy menopauzy, kdy uvádí do rovnováhy jednotlivé hormony a zahání únavu.

Esotericky je blahodárně působícím křemenem, je to šťastný a štědrý kámen. Je jedním z kamenů hojnosti, učí nás přilákat k sobě bohatství, prosperitu a úspěch, poskytuje štěstí každému, kdo ho vlastní. Předchází nočním můrám a zajišťuje příjemný spánek.

Je vhodný pro znamení Býk, Blíženec, Lev, Panna, ale samozřejmě pokud je Vám blízký svým vzhledem nebo vlastnostmi, hodí se i pro Vás.

  • Barva: Žlutá
  • Kód výrobku: SS453
  • Dostupnost: Na skladě
  • 683Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, prsten, citrín, kulatý, Prsteny, Žlutá