Stříbrný prsten jantar ovál II.jakost | SPERKYAJA.CZ

-29% Stříbrný prsten jantar ovál II.jakost

Stříbrný prsten jantar ovál


II.jakost


Materiál: stříbro 925/1000

Velikost: 54 (vnitřní průměr 17,2 mm)

Velikost hlavy prstenu:  cca 16 x 11 mm

Centrální kámen: přírodní baltský jantar

Barva kamene: průhledná medová

Velikost centrálního kamene: cca 10 x 9 mm (ovál)

Váha prstenu: cca 2,00 g

Popis vady: ovál prstene je velmi mírně nakřivo, viz foto. Při nošení zanedbatelná vada. Sleva je již zohledněna v ceně.


Autentické foto, kupujete přesně tento prsten


Jantar

Léčitelé a duchovní věří, že jantar má silnou léčivou a očistnou moc, která z těla vyhání nerovnováhu a posiluje uzdravení. Pohlcuje negativní energie a proměňuje je v pozitivní síly, které podněcují tělo, aby se samo uzdravovalo. Coby mocný ochránce zajišťuje ustavičný kontakt pozemského těla s vyšší duchovní realitou.

Do života přináší stabilitu a pohání nás k naplnění našich přání. Napomáhá v obraně před sklonem k depresím. Podporuje rozum, uvolňuje deprese a zlepšuje pozitivní duševní stav a tvůrčí sebevyjádření. Přináší trpělivost a vyrovnanost, pomáhá při rozhodování. Současně podporuje paměť.  V citové rovině pomáhá jantar nastolovat klid a mír a rozvíjí důvěru.

Na tělesné úrovni nabíjí tělo životní silou a současně z něj dokáže vyhánět nemoci. Tím, že pohltí bolest a negativní energii, umožňuje tělu, aby našlo ztracenou rovnováhu a uzdravilo se samo. Jantar také účinně potlačuje stres.

  • Barva: Hnědá
  • Kód výrobku: AS6J-38V
  • Dostupnost: Na skladě
  • 649Kč
  • 459Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, prsten, jantar, ovál, II.jakost, Hnědá